Angle down Atgal

Panevėžio dailės galerija atveria duris ir lankytojus sutinka naujomis parodomis

Panevėžio dailės galerija vaduojasi iš pandemijos varžtų ir grįžta į normalų darbo ritmą ir jau gegužės 7 dieną Fotografijos galerijoje atidaroma  Panevėžio fotomenininkų metų paroda „Sugrįžimas“.

Panevėžio dailės galerija užsidarė balandžio 17 dieną – COVID-19 susirgus vienam darbuotojui, teko keisti planus ir galeriją uždaryti. Kultūros įstaiga neveikė iki balandžio 30 dienos.

Pasidarė testus

Dailės galerijos direktorius Egidijus Žukauskas naujienų portalui JP pasidžiaugė, kad kultūros įstaiga pradėjo dirbti.

„Dailės galerijos darbuotojai pasidarė testus ir, kurių testai neigiami – pradėjo dirbti. Keturi darbuotojai dar serga, o vienas neturi testo rezultato. Jau dirbame ir gegužės 7 dieną priimsime lankytojus – pristatoma paroda Fotografijos galerijoje ir Dailės galerijos pagrindinėje salėje Panevėžio krašto tautodailininkų darbų paroda. Kitos savaitės antradienį, gegužės 11 dieną, Keramikos paviljone atidaroma Rimos Leipuvienės keramikos darbų paroda“, – aiškino E. Žukauskas ir perspėjo, kad visos trys parodos pristatomos be oficialios atidarymo šventės.

Dezinfekavo patalpas

Dailės galerijos vadovas kviečia pasiilgusius kultūros renginių nebijoti apsilankyti meno šventovėje.

„Dailės galerijos patalpos išdezinfekuotos. Lankymo sąlygos liko tos pačios, kurias nustatė šalies vyriausybė, kai buvo priimtas nutarimas leisti lankytis muziejuose, galerijose. Lankymo taisykles apibrėžia karantinas“, – aiškino E. Žukauskas.

Lankymo taisyklės

Į Dailės galeriją ir Keramikos paviljoną vienu metu įleidžiama ne daugiau nei 17 lankytojų, ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius, į Fotografijos galeriją –  2 asmenys ar šeima (ne daugiau 3 asmenų).

Kai parodos veikia tik Keramikos paviljone, į jį vienu metu leidžiama ne daugiau 8 lankytojų.

Prie įėjimo į ekspozicinę erdvę matuojama visų lankytojų kūno temperatūra ir neįleidžiami atėjusieji, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Lankytojų prašoma: būtinai dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus 2 metro atstumo tarp kitų lankytojų ir darbuotojų, laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas), taip pat atsižvelgti į žodinius personalo nurodymus viso apsilankymo metu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite