@ Molėtų PGT
Angle down Atgal

Į Paluokesos kaimą ugniagesiai skubėjo dukart: degė žuvies rūkykla ir pieva

Ugniagesių gelbėtojų automobilių sirenų gausmas netyla, skelbia Molėtų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Trečiadienį ryte, apie 10 valandą, ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į pagalbą kilus gaisrui žuvies rūkykloje, esančioje Aplinkelio gatvėje, Paluokesos kaime, Molėtų rajone. Laimei, gaisras didesnių nuostolių nepridarė.

Po keletos valandų dar kartą skubėta į tą patį kaimą, tačiau šį kartą degė jau pieva ir jaunuolynas. Ir šį kartą suspėta laiku ir ugnis nespėjo išplisti į didesnį plotą ir pridaryti rimtesnių nuostolių.

Ugniagesiai gelbėtojai perspėja, kad atvirose teritorijose užtenka menkiausios kibirkšties, kad ugnis išplistų ir pridarytų didelių nuostolių. Šį kartą gaisro priežastis, kaip mano ugniagesių atstovai, yra sukibirkščiavę elektros oro linijos laidai.

Molėtų PGT prašo, kad gyventojai, vaikščiodami po savo sodybos teritoriją, pramogaudami miškuose atkreiptų dėmesį į elektros oro linijas, dažnai augantys medžiai siekia elektros laidus, elektros laidai pavojingai praeina vienas šalia kito. Pastebėjus tokius pavojus rekomenduojama skambinti ir registruoti gedimus elektros tikslų skirstymo bendroves ESO internetiniame puslapyje arba telefonu 1852.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite