Angle down Atgal

Pakruojo rajono meras lankėsi Žeimelyje

Meras Saulius Margis prieš kurį laiką inicijavęs susitikimus Žeimelio seniūnijoje, pratęsė savo vizitą ir dar aplankė dalį žemės ūkio ir verslo atstovų. Susitikimų tikslas – iš arčiau pamatyti kokiomis veiklomis užsiima darbštūs žeimeliečiai, pasidalinimas problemomis ir išgirsti lūkesčiai.

Lydint Žeimelio žemės ūkio bendrovės direktoriui Žydrūnui Ščeponui ir „Agrokoncerno“ įmonių grupės vadovui Česlovui Karbauskiui, apžiūrėta bendrovės teritorija ir įrengimai, susipažinta su bendrovės pajėgumais pieno gavybos srityje.

Apsilankyta ir Vidmanto Songailos bei Alvydo Songailos ūkiuose. Jau ne vieną dešimtmetį ūkininkai užsiima ne dažnai sutinkama veikla – rožių auginimu. Žeimelyje užaugintų rožių žiedai pasiekia Latviją, taip pat puošia ir mūsų šalies gėlių parduotuves, pirkėjai vertina ir išpuoselėtus rožių sodinukus, kurie šiuo metu šiltnamiuose laukia šiltnesnių orų.

Tęsiant vizitą, ūkininkas ir sportininkas Valdas Jankauskas pasakojo apie nelengvą darbą žemės ūkio srityje. Vis dėlto dirbdamas apie 200 ha žemės, V. Jankauskas spėja rajono vardą ginti ir įvairiose svarsčių kilnojimo varžybose bei čempionatuose.  Susitikta ir su Žeimelyje ūkininkaujančiu Romualdu Balčiūnu, apžiūrėta technikos bazė, pasidalinta artimiausių darbų planais, organizuojamais darbais.

Susitikimuose dalyvavo mero padėjėja Simona Lipskytė,  Žeimelio seniūnijos seniūnė Vitalija Dobrovolskienė, Žeimelio muziejaus „Žiemgala“ vedėja Daiva Skrupskelytė. Dėkojant už šiltus pokalbius ir priėmimus, toliau susitikimai bus organizuojami ir kitose seniūnijose, tikintis susitikti daugiau kraštą darbais ir pomėgiais puoselėjančių gyventojų.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite