Angle down Atgal

Įkvepiantis poelgis: Pakruojo rajone pareigūnas ne tarnybos metu išgelbėjo žmogaus gyvybę

„Ne tarnybos meto“ pareigūnui nėra – tai įrodė 9 metus Pakruojo rajono policijos komisariate Reagavimo skyriuje dirbantis vyriausiasis patrulis Aurimas Danielius, kuris operatyvumo, drąsos ir ryžto dėka išgelbėjo vyro gyvybę.

Liepos 22-oji diena pareigūnui pakrypo netikėtai, kai ne tarnybos metu važiuodamas iš Klovainių miestelio, jis pastebėjo, jog priekyje jo važiuojantis automobilis staiga ėmė stabdyti. Aurimas nieko nelaukdamas taip pat sustabdė savo automobilį ir ant važiuojamosios kelio dalies pamatė gulintį dviratininką. Tuomet pareigūnas išsyk suprato, jog vyrui negerai su sveikata – jis buvo be sąmonės.

Kritinėje žmogaus gyvybei ir sveikatai situacijoje, kai buvo svarbi kiekviena minutė, pareigūnas sureagavo iš karto - paskambino į bendrąjį pagalbos centrą ir vykdydamas greitosios pagalbos dispečerės nurodymus, kartu su kitu vairuotoju, pernešė gulintį dviratininką nuo važiuojamosios kelio dalies ant žolės ir pradėjo gaivinti – daryti širdies masažą. Neabejingi liko ir pro šalį važiavę vairuotojai, kurie sustojo padėti Aurimui. Vėliau gaivinimą tęsė atvykę medikai, kurie panaudojo elektrošoką ir vyro širdis, laimei, atsigavo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite