Angle down Atgal

Pagerbta „Lietkabelio“ krepšinio komanda: įteikta 15 tūkst. eurų premija

Nors 2020/2021 metų krepšinio sezonas buvo sudėtingas, bet Panevėžio reprezentacinė „Lietkabelio“ komanda visus sunkumus įveikė ir iškovojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius.

Didžiuojasi komanda

Krepšinio komandos „Lietkabelis“ atstovus priėmęs Panevėžio meras Rytis Račkauskas teigė, kad didžiuojasi komanda, kuri puikiai atstovauja miestui.

„Rezultatai pasiekti aukšti ir galime didžiuotis komanda, kuri puikiai reprezentuoja Panevėžį. Linkėjimai kitam sezonui ir prašymas nenuleisti karteles – išlaikyti pasiektą lygį ir pakilti dar aukščiau“, – didžiavosi „Lietkabelio“ krepšininkų pasiekimais meras ir įteikė 15 tūkst. eurų čekį ir padėkas.

Krepšinio komandos „Lietkabelis“ atstovus priėmęs Panevėžio meras Rytis Račkauskas teigė, kad didžiuojasi komanda, kuri puikiai atstovauja miestui.
Komanda atstovauja miestui

Priėmime dalyvavęs įmonės „Lietkabelis“ generalinis direktorius Sigitas Gailiūnas dėkojo merui R. Račkauskui už sveikinimus ir padėkas.

„Esame dėkingi už nuolatinį būvimą kartu su krepšinio komanda „Lietkabelis“ ir parodytą rūpestį. Be Panevėžio miesto savivaldybės paramos komanda nebūtų pasiekusi tokiu aukštumų. Dėkojame už rūpestį ir paramą“, – dėkojo merui ir Savivaldybei S. Gailiūnas ir teigė, kad bendradarbiavimas tęsis ir toliau.

Priėmime dalyvavęs įmonės „Lietkabelis“ generalinis direktorius Sigitas Gailiūnas dėkojo merui R. Račkauskui už sveikinimus ir padėkas.
Rezultatas – visų bendras

Krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidentas Alvydas Bieliauskas, nors ir pripažino, kad šis sezonas buvo neįprastas, tačiau iškilę sunkumai įveikti.

„Patekome į Karaliaus Mindaugo taurės finalą ir iškovojome LKL bronzos medalius. Šie pasiekimai įrodo, kad komanda tvirtai stovi tarp Lietuvos krepšinio lygos lyderių. Todėl labai džiaugiame, kad šiais pasiekimais garbingai atstovaujame Panevėžio miestą bei suteikiame panevėžiečiams džiaugsmą ir pasididžiavimą“, – sakė A. Bieliauskas ir teigė, kad „Lietkabelio“ laimėjimai – tai visų mūsų bendro darbo rezultatas.

Pergalė visų

Krepšinio klubo „Lietkabelis“ vadovas Martynas Purlys sakė, kad šiame krepšinio sezone pasiektos pergalės yra ne tik krepšinio komandos pasiekimai.

„Tai yra viso Panevėžio miesto, kiekvieno panevėžiečio pergalės. „Lietkabelio“ klubas tikrai garbingai atstovauja Panevėžį ir garsina miestą. Stengsimės ir kitais metais nenuleisti aukštai pakeltos kartelės“, – sakė M. Purlys.

Laukia karšta vasara

Pasak krepšinio klubo vadovo, į priėmimą atėjo tie klubo atstovai, kurie dar ne atostogose.

„Kitiems, po varginančio sezono, jau prasidėjo atostogos. Laukia karšta vasara ne tik tiesiogine prasme, bet darbine prasme. Turime išsilaikyti tokiame pačiame lygmenyje. Apie kito sezono tikslus kalbėti ankstoka. Dabar pagrindine užduotis formuoti biudžetą ir ieškoti rėmėjų. Komanda dalyvaus Karaliaus Mindaugo taurėje bei, nors dar oficialiai nepaskelbta, Europos taurės krepšinio turnyre. Oficialiai pasirašyta sutartis su komandos treneriu Nenadu Čanaku“, – kalbėjo apie planus M. Purlys ir teigė, kad komandą formuos kartu su treneriu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite