Angle down Atgal

Pagaliau: išasfaltuotas kelias link Dusios

Nebus per stipriai pasakyta, kad ką tik baigtas  asfaltuoti beveik 3 kilometrų ilgio kelias į Barčių  gyvenvietę (Šventežerio sen.), kuriuo važiuojant, nuo aukštų Dzūkijos kalvų atsiveria įspūdingi vaizdai į Dusios ežerą, o už posūkio kelias vingiuoja ežero pakrante, yra gražiausiais rajone.

„Šis kelias labai reikalingas ir svarbus – ne tik mūsų rajono žmonėms, kurie čia gyvena, ar kiekvieną savaitgalį vyksta pailsėti prie Dusios ežero. Juo naudosis ir gausus Lazdijų rajono svečių būrys – turistai, poilsiautojai bei tie, kurie gražiame mūsų krašte turi sodybas. Džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko išpildyti ilgamečius Barčių ir aplinkinių kaimų gyventojų lūkesčius. Nors padaryti tai finansine prasme tikrai buvo nelengva, nes pagrindiniai darbai vyko ekonomiškai nepalankiu karantino metu. Siekiant, kad būtų ne tik patogu, bet ir saugu, artimiausiu metu asfaltuotoje kelio per Barčių gyvenvietę atkarpoje bus įrengtas ir apšvietimas”– kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Barčių kelias, kaip jis populiariai vadinamas mūsų rajone, asfaltuotas ir sutvarkytas bendromis savivaldybės ir valstybės lėšomis. Sutartis su konkursą rangos darbams atlikti laimėjusia UAB „Alkesta“ pasirašyta praėjusių metų lapkričio 10 dieną.  Darbų kaina – beveik 1 mln. 50 tūkst. eurų.  Darbus rangovas privalo užbaigti per 12 mėn. nuo sutarties pasirašymo. Atsižvelgiant į skirtą finansavimą ir oro sąlygas, dalis darbų buvo atlikti 2020 metais. Šiais metais darbai buvo tęsiami ir bus užbaigti ne vėliau kaip iki lapkričio 10 dienos.  Beliko sutvarkyti kelio nuovažas į namų valdas, žemės sklypus, pastatyti kelio ženklus ir įrengti kitas saugų eismą užtikrinančias priemones.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite