Angle down Atgal

Paaiškėjo, kuris karališkosios šeimos narys pasakė rasistišką komentarą apie Archie

Britų rašytoja Lady Colin Campbell teigė, kad rūmų šaltinis atskleidė jai, kas pasakė rasistinį komentarą prieš gimstant Meghan ir Harry sūnui Archie. Tačiau moteris sakė, kad visa situacija yra nesusipratimas, skelbia Daily Star.

Meghan interviu su Oprah Winfrey atskleidė, kad vyresnysis karališkosios šeimos narys klausė Princo Harry apie Archie odos spalvą.

Oprah liko šokiruota po šio tvirtinimo ir vėliau klausė Harry, kuris iš šeimos narių pasakė šį komentarą. 

Princas Harry atsisakė atskleisti, kas klausė apie Archie odos spalvą, tačiau vėliau pasakė Oprah, kad tai nebuvo karalienė ar Princas Philipas.

Lady Colin Campbell teigė, kad šaltinis atskleidė jai, kuris tai karališkosios šeimos narys.

Lady C, kuri parašė keletą knygų apie karališkąją šeimą, įskaitant vieną apie Meghan ir Harry, pasidalijo savo žiniomis „Youtube“ platformoje.

Vaizdo įraše moteris teigė, kad tai buvo Princesė Anna, karalienės dukra.

Vis dėlto, Lady C netrukus paaiškino, kad pokalbis išimtas iš konteksto ir teigė, kad princesės rūpestis buvo susijęs su Meghan amerikietiška kultūra, ne odos spalva.

„Nėra susirūpinimo Meghan odos spalva, Princesė Anna buvo susirūpinusi, kad jei santuoka tęsis ir bus vaikų, kils didžiulių problemų, ne dėl Meghan odos spalvos, bet dėl Meghan nesugebėjimo ir ryžto išlikti negalinčia įvertinti kultūrinių skirtumų ir iš tikrųjų gerbti instituciją ir šeimą, kurioje ji ištekėjo“, - sakė Lady C.

Karalienė Elžbieta II po Princo Harry ir Meghan interviu greit sureagavo į tvirtinimus ir teigė, kad „iškelti klausimai“, ypač dėl rasės yra „keliantys susirūpinimą“.

Oficialiame pranešime karalienė sakė: „Visa šeima yra nuliūdusi dėl to, kokie sunkūs pastarieji keli metai buvo Harry ir Meghan. Kai kurie prisiminimai gali skirtis, jie yra priimti labai rimtai ir bus aptarti šeimoje privačiai“.

Princas Charlesas jaučiasi „nepaprastai nusivylęs“ dėl princo Harry ir Meghan Markle tvirtinimų apie rasizmą karališkojoje šeimoje, skelbia The Sun.

Garsiajame Oprah interviu pora atskleidė, kad karališkojoje šeimoje vyko pokalbis apie būsimo sūnaus Archie odos spalvą. Harry ir Meghan atsisakė atskleisti, kuris šeimos narys inicijavo šį pokalbį, tačiau vėliau buvo paaiškinta, kad tai nebuvo karalienė ar princas Philipas.

Bakingamo rūmai pradėjo tyrimą dėl šių tvirtinimų, bet teigė, kad „prisiminimai gali skirtis“.

Portalas People paskelbė, kad princas Charlesas „jaučiasi nepaprastai nusivylęs“ dėl poros tvirtinimų interviu metu.

Karališkajai šeimai artimas šaltinis sakė: „Princas tiki įvairove ir jo veiksmai tai parodo. Jis buvo pirmasis, norintis išryškinti „Windrush“ kartą ir jų indėlį į Britanijos visuomenę.

Jis sunkiai dirbo dėl musulmonų bendruomenės. Iš visų karališkosios šeimos narių jis į tvirtinimus sureagavo rimčiausiai.“ 

Šaltinis taip pat atskleidė, kad Charleso ir Williamo bei Harry santykiai buvo „sudėtingi“ ir jie niekada nebuvo „tiesmuki“ tėvo ir sūnaus santykiai.

Meghan ir Harry pareiškė daugybę pretenzijų apie savo, kaip karališkųjų atstovų, gyvenimą.

Meghan sakė, kad Kate Middleton ją pravirkdė, kai įvyko konfliktas dėl suknelių prieš Meghan ir Harry vestuves, o Harry teigė, kad Williamas ir Charlesas yra „įstrigę“ savo karališkosiose pareigose.

Princai mažai kalbėjo tarpusavyje po to, kai Meghan ir Harry prieš metus nusprendė atsiskirti nuo karališkosios šeimos ir atsisakyti pareigų. 

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite