Angle down Atgal

Paaiškėjo, kad populiari japonė motociklininkė iš tiesų yra 50-metis vyras

Jauna japonė baikerė, turinti tūkstančius sekėjų socialiniuose tinkluose, pasirodė esanti... 50 metų amžiaus vyras.

Šis motociklininkas socialiniuose tinkluose apsimetė esąs moterimi tam, kad pritrauktų daugiau sekėjų. Tačiau tiesa pagaliau išaiškėjo, kai viename Japonijos televizijos šou apie jį buvo parodytas reportažas. Pusamžis japonas televizijai prisipažino naudojęs „FaceApp“ ir „Photoshop“ programas, jog sukurtų savo kitą „aš“, pranešė BBC žinios.

Ši nuotraukų redagavimo technika padėjo jam į savo „Twitter“ paskyrą pritraukti daugiau nei 22 000 sekėjų.

Vyras, vardu Zonggu, japonų televizijai sakė norėjęs pasididinti žinomumą, ir manė, kad žmonės mieliau žiūrės į „jauną gražią moterį“, o ne „seną dėdulį“.

„Niekam neįdomu žiūrėti, ką normalus vidutinio amžiaus vyras, kuris rūpinasi savo motociklu ir lauke fotografuojasi, kelia į socialinius tinklus“, – sakė japonas.

@ Twitter
@ Twitter

Zonggu teigė buvęs nustebintas šiuolaikinių nuotraukų redagavimo programų galimybių.

„Kai išbandžiau „FaceApp“, nuotraukos gavosi ganėtinai gražios. Dabar aš surenku po tūkstantį „laikų“, o anksčiau jų gaudavau mažiau nei 10“, – gyrėsi vyras, pridurdamas: „Laikui bėgant aš praradau saiko jausmą, nes bandžiau nuotraukas padaryti kuo mielesnes.“

Jis taip pat pridūrė, kad „gražinimosi“ procesas jam buvo labai malonus, kaip ir tūkstančiai naujų patiktukų po „Instagram“ nuotraukomis.

„FaceApp“ ir kitos panašaus tipo nuotraukų redagavimo programėlės pastaruoju metu itin išpopuliarėjo. Naudojant jas nuotraukose galima keisti žmogaus lytį, jį pajauninti arba pasendinti ir pagražinti įvairiais filtrais, tačiau psichologai įspėja dėl tokių priemonių naudojimo įtakos jaunų žmonių psichikos būklei.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite