Angle down Atgal

Oro uos­te – di­džiau­sia čiuo­žyk­la, la­bi­rin­tas, ba­tu­tai ir kriok­lys

Šau­niau­sias oro uos­tas pa­sau­ly­je ga­li pa­si­gir­ti nuo­sta­bia klien­tų pa­tir­ti­mi čiuo­žyk­lo­se, la­bi­rin­te ir net ant ba­tu­to. Chan­gi oro uos­tas Sin­ga­pū­re yra vie­nas di­džiau­sių Azi­jo­je ir ga­li pa­siū­ly­ti kur kas dau­giau nei ki­ti.

1981 m. atidarytas oro uostas Money.co.uk neseniai buvo įvertintas kaip geriausias oro uostas pasaulyje ir aštuonerius metus iš eilės užėmė aukščiausią vietą „Skytrax“ reitinge.

Keliautojai Changi oro uoste iš tikrųjų gali netgi norėti, kad jų skrydžiai būtų atidedami. Vien dėl to, jog galėtų patirti viską, ką gali pasiūlyti jame įsikūręs pramogų parkas. Be batutų ir labirinto, jame taip pat yra aukščiausia pasaulyje čiuožykla oro uoste.

Jei ilgiau tenka pabūti oro uoste, galima atsipalaiduoti ir be pramogų. Jame yra ir daugybė vintažinių parduotuvių, ir teatro pasirodymų, taip pat yra uždaras atogrąžų miškas ir užburiantis krioklys.

Nenuostabu, kad Money.co.uk Changi oro uostą įvertino kaip geriausią pasaulyje, kuriam skyrė 8,32 balo iš dešimties.

Money.co.uk rašo: „Singapūro Changi yra vienas judriausių Pietryčių Azijos oro uostų ir siūlo savo keleiviams neprilygstamą patirtį. Changi turi antrą pagal dydį parduotuvių skaičių (224), o 2019 m. aptarnavo 68,3 mln. keleivių, todėl buvo 19 judriausias oro uostas pasaulyje. Jis taip pat užėmė trečią vietą pasaulyje pagal laiku vykdomą veiklą – 82 proc. lėktuvų išskrenda per 15 minučių nuo numatyto laiko – tai gali būti palaima ar prakeiksmas, priklausomai nuo to, ar turėjote pakankamai laiko apžiūrėti patalpas.“

Kaip ir daugelyje oro uostų, per COVID-19 pandemiją keleivių srautas smarkiai sumažėjo.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite