Angle down Atgal

Orai: šiltas dienas jauks lietus ir perkūnija

Savaitės pradžia dar bus rami ir labai šilta, o vėliau vis dažniau sulauksime lietaus ir perkūnijų. Savaitės gale šiluma atslūgs.

Šiandien žymesnio lietaus nenumatoma. Temperatūra kils aukščiau, gaivinti mėgins vidutinio stiprumo pietryčių krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje oras šils iki 29, Kaune iki 30 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 28 laipsnius šilumos.

Antradienį numatomi pokyčiai. Nakties valandomis palis tik kai kur, bus apie 18–22 laipsnius šilumos. Dienos metu, ypač, po pietų daug kur formuosis lietaus ir perkūnijos židiniai, galimi stipresni vėjo gūsiai. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 27, Panevėžyje iki 25 laipsnių. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 23–24 laipsnius šilumos.

Trečiadienio naktį vietomis, daugiausia pietrytinėse ir rytinėse šalies vietovėse, dar palis. Temperatūra sieks 16–21 laipsnį šilumos. Vietomis gali nusidriekti rūkas. Dienos metu pūs apysmarkis vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Per šalį vėl slinks lietaus ir perkūnijos debesys. Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 26, Kaune iki 27 laipsnių. Šiauliuose bus apie 24, Klaipėdoje apie 23 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienio naktį lietus tęsis tik kai kur, temperatūra svyruos tarp 15–20 laipsnių šilumos. Dienos metu iš praplaukiančių debesų vėl nuvilnis lietus, vyraus apysmarkis vakarų, pietvakarių vėjas. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje bus apie 27, Šiauliuose apie 26 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 24 laipsnių.

Penktadienio naktis bus ramesnė, žymesnių kritulių nenumatoma. Temperatūra svyruos tarp 14–19 laipsnių šilumos. Dienos metu pūs juntamesnis pietų, pietvakarių vėjas, vietomis prapliups lietus. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 27, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 26 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 25 laipsnius šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį taip pat galima tikėtis lietaus, įsismarkaus vėjas, ypač prie jūros. Temperatūra taip aukštai jau nekils.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite