Angle down Atgal

Orai pamažu taisysis: šils, dažniau švystelės saulė

Šeštadienį dar laikysis apniukę, darganoti ir vėjuoti orai, tačiau jau nuo sekmadienio jie taisysis – vis labiau šils, pamažu trauksis ir įkyrūs lietūs.

Šeštadienį dar daugelyje rajonų vietomis numatomas lietus. Pūs stiprokas vėjas, jo gūsiai retkarčiais sustiprės ir iki 15-20 m/s. Antroje dienos pusėje lietūs, jų intensyvumas po truputį mažės, jie bus vis retesni, pradės po truputį rimti ir vėjas. Temperatūra dieną daugelyje rajonų svyruos tarp 11-14 laipsnių šilumos, o šilčiausia diena laukia pietiniuose šalies rajonuose - ten ir lietaus turėtų būti mažiausia, tad ir sušils iki 15-16 laipsnių šilumos.

Sekmadienį orai toliau po truputį taisysis, LRT Radijui sakė sinoptikas Tadas Kantautas. Naktį dar palis daug kur, gausesni lietūs slinks per Vidurio, Pietų Lietuvą, o dieną lietaus jau bus visai nedaug, pasirodys daugiau pragiedrulių. Nedideli lietūs tikėtini tik pietrytinėje šalies dalyje, vietomis – vakariniuose rajonuose. Tačiau ,palyginti su šeštadieniu, orai bus daug geresni, sakė sinoptikas. Naktį po truputį vėjas rims – jis bus vakarų, pietvakarių, vidutinio stiprumo. Pirmąją dienos pusę vėjas dar bus šiek tiek stipresnis, o antroje dienos pusėje jis visai rims ir pūs iš pietų, o tai, pasak T. Kantauto, jau bus pirmasis pranašas, kad mūsų šalies link pradės keliauti šiltesnio oro masė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite