Angle down Atgal

Onuškio bibliotekoje – pasakas skaitome išmaniai

Aukštadvario darželio „Gandriukas“ priešmokyklinės grupės mokiniai dalyvauja projekte „Pasakos ir Steam“. Steam – tai filosofija, apjungianti mokslą, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką. Vaikai kiekvieną dieną skaito skirtingas pasakas ir atlieka įvairiausius iššūkius. Prie šio smagaus projekto priešmokyklinės grupės mokytoja Jolanta pakvietė prisijungti ir Onuškio biblioteką. 

Su vaikais susitikome „Zoom“ platformoje ir drauge skaitėme pasaką. Kokią pasaką vaikams skaičiau, jie sužinojo nuskaitę QR kodą. Šiandien vaikai klausėsi pasakos „Trys paršeliai ir vilkas“. Smagiausia buvo vaikų reakcija, kad daugelis šią pasaką jau ne kartą yra skaitę ir gerai žino. Perskaičius pasaką, vaikučių laukė iššūkis: iš grupėje esamų medžiagų reikėjo pastatyti namą, kurio negalėtų nupūsti vilkas. Kiek kilo džiugių diskusijų, sprendimų, idėjų statant namą, bet svarbiausia buvo sulaukti to pikto pilko vilko, kuris bandys nupūsti jų pastatytus namelius. 

Visada malonu, kad biblioteka yra kviečiama prisijungti prie mokyklinės veiklos, kad vaikai gali pasinerti įvairiausių pasakų pasaulyje, o kaip žinote, Onuškio bibliotekoje jų tikrai netrūksta. Todėl minėdama Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Onuškio biblioteka su didžiausiu malonumu pasidalino pačiomis gražiausiomis pasakomis su visais mėgstančiais skaityti bei mylinčiais knygą. 

Visada esate laukiami bibliotekoje. Iki kitų malonių susitikimų!

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite