Angle down Atgal

Oficialu: Pagėgių savivaldybės 5-11 klasių mokiniai į mokyklas negrįš

Šią savaitę vykusiame nuotoliniame pasitarime dėl mokinių grįžimo į ugdymo įstaigas Pagėgių savivaldybės vadovai kartu su savivaldybės švietimo įstaigų vadovais bei specialistais, koordinuojančiais Mobilaus punkto veiklą, po ilgų diskusijų ir svarstymų, atsižvelgdami į atliktų mokinių ir jų tėvų apklausas ir dėl sparčiai blogėjančios epidemiologinės situacijos savivaldybėje, nusprendė, kad 5–11 klasių mokiniai šiuos mokslo metus pabaigs nuotoliniu būdu.

„Priimtas sprendimas, kad 5–11 klasių mokiniai šiuos mokslo metus pabaigs nuotoliniu būdu, o abiturientai mokysis mišriu būdu, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka. Akivaizdu, kad 5-11 klasių moksleivių grįžimas kelia sunkumų, grįžimo galimybės yra ribotos. Susiduriama su mokinių pavežėjimo ir teisingo srautų valdymo sunkumais. Atliktų mokinių ir jų tėvų apklausų rezultatai rodo, kad dauguma mokinių ir jų tėvų taip pat nenori grįžti į mokyklas, juolab, kad mokytis liko vos šešios savaitės.“ – teigia Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

Pagėgių savivaldybėje sergamumas šiuo metu kinta, atvejų skaičius didėja. Naujų atvejų skaičius per paskutines 14 dienų – 5. Naujų atvejų skaičius per paskutines 7 dienas – 4.

„Nors iki šiol situacija buvo stabili, šiuo metu pastebimas spartus susirgimų šuolis. Fiksuotų susirgimų turime visose seniūnijose, išskyrus Pagėgių seniūnijoje. Atidarius mokyklas, padidėtų rizika šiai ligai plisti ir mokinių tarpe.“ – teigia Pagėgių savivaldybės administracijos direktorius, Ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas Virginijus Komskis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite