Angle down Atgal

Nuskambėjo jubiliejinis „Juventos“ progimnazijos koncertas

2021 m. birželio 1 dieną įvyko jubiliejinis Šiaulių „Juventos“ progimnazijos koncertas „Kelias į mokyklą“, skirtas mokyklos veiklos 50-mečiui.

Renginys organizuotas visos bendruomenės pastangomis. Beveik visus metus vyko nuotolinės (ir tik paskutines kelias dienas – „gyvos“) meno kolektyvų repeticijos. Priklausomai nuo karantino sąlygų, kito koncerto režisūriniai sprendimai, atlikėjų ir žiūrovų skaičius, koncerto vieta.

Pagaliau apsispręsta: koncertas vyks per mokyklos vardadienį (lot. „juventa“ – „jaunystė“; romėnų amžinos jaunystės deivė) mokyklos kiemelyje birželio 1 dieną. Remiant mokinių tėvams, padedant mokyklos mokytojams ir darbuotojams, šalia progimnazijos buvo pastatyta ir papuošta patogi scena, saugiu atstumu sustatyti lauko suoleliai. Kadangi į šią naujai sukurtą „meno salą“ galėjo patekti ribotas svečių ir bendruomenės skaičius, sudaryta galimybė koncertą stebėti tiesiogiai YouTube platformoje.

Pasisekė ... Pamalonino ir oras: buvo graži, saulėta diena.

Labai džiaugiamės, kad koncertas pavyko. Jo labai reikėjo visiems: mokiniams, kad vėl pajustų mokantys dainuoti ir groti; mokytojams, kad būtų įprasmintas nelengvas jų darbas; tėvams, kad pamatytų, kaip visomis prasmėmis ūgtelėjo jų vaikai; žiūrovams, kad įsitikintų dainuojančios mokyklos unikalumu.

Smagu, kad renginio metu sulaukta daug garbingų svečių, draugų, kurie džiaugėsi prasminga mokyklos veikla, muzikinio ugdymo išskirtinumu, gražiais mokytojų ir mokinių pasiekimais.

Koncerto pabaigoje nuskambėjusi „Mokyklos daina“, visus pakylėjo ir nuteikė viltingai. Tikimasi, kad rudenį visiems grįžus į mokyklą, pavyks įgyvendinti dar vieną iššūkį – pasatyti specialiai „Juventos“ gimtadieniui sukurtą miuziklą „Berniukas, kuris ieškojo muzikos“.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite