Angle down Atgal

Nusikaltimų elektroninėje erdvėje prevencija Pakruojyje

Vasario 6 d. - Tarptautinė saugesnio interneto diena. Pažymint šią dieną, Pakruojo rajono policijos bendruomenės pareigūnai Danielius Budrys ir Jurgita Bialaglovė vasario 3-14 dienomis vykdys nusikaltimų elektroninėje erdvėje prevenciją.

Bus organizuojami prevenciniai susitikimai – diskusijos su bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenių nariais (vyresnių klasių moksleiviais, pedagogais ir administracija), taip pat su Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro Trečio amžiaus universiteto klausytojais – senjorais.

Susitikimų tikslas – aptarti elektroninėje erdvėje slypinčias grėsmes ir pagrindines saugaus elgesio internete taisykles, suteikti informaciją, apie tai, kaip netapti nusikaltimų elektroninėje erdvėje auka.

Lietuvos policija primena, kad asmenys vykdantys tokio (elektroninėje erdvėje) pobūdžio nusikaltimus, nuolat tobulėja, keičia strategijas, pritaiko naujus būdus, dėl to ragina visuomenės narius neprarasti budrumo ir įtarumo, atsakingai ir kritiškai naudoti šiuolaikines technologijas.

Daugiau informacijos čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite