Angle down Atgal

Nuo šiol Rygiškių Jono gimnazijos stadione jauku ir šviesu net ir tamsiuoju paros metu

Produktyvus ir turiningas laisvalaikis yra neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Dažniausiai jį pasirenkame leisti su artimaisiais ar užsiimdami mums miela veikla. Nenuostabu, jog dažnu atveju ta veikla yra sportas. Orams atšilus vis daugiau marijampoliečių sportuoja lauke įvairiu paros metu. Būtent dėl šios priežasties Rygiškių Jono gimnazijos stadionas nušvito dar ryškiau.

„Rygiškių Jono gimnazijos stadionas – pamėgta miestiečių vieta sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Pastebime, kad stadionas aktyviai lankomas, todėl norėjosi sudaryti sąlygas, kad kiekvienas žmogus galėtų pasirinkti jam tinkamą laiką sportui, nepriklausomai nuo paros meto. Stadione įrengėme papildomą apšvietimą. Žiūrint nuo gimnazijos pusės, prie bėgimo tako buvo sumontuoti trys LED prožektoriai, o greta krepšinio aikštelės įrengtas papildomas, taip pat LED, prožektorius“, – pasakoja savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Dienos metu sportuoti įpratę visi, tačiau nemažai gyventojų tą daro ir tamsiuoju paros metu. Sportuojantiems jau ne dienos šviesoje sudarytos sąlygos saugiai ir patogiai bėgioti stadione, treniruotis ar žaisti krepšinį.

Vicemeras taip pat primena, kad yra parengtas krepšinio aikštelių tvarkymo planas, kurį įgyvendinant dėmesys bus skiriamas ir Rygiškių Jono gimnazijos stadione esančiai krepšinio aikštelei. Čia, įvertinus poreikį, bus keičiami krepšinio lankai, lentos, ryškinamos linijos, remontuojama danga. Tikimasi, kad šiais pokyčiais krepšinio entuziastai galės džiaugtis jau vasaros metu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite