Angle down Atgal

Nuo pareigūnų sprukusio vyro automobilyje rasta narkotikų

Kaune savaitgalį pareigūnų reikalavimui sustoti nepaklusęs 21-erių metų vyras nesuvaldė automobilio ir sukėlė avariją.

Jo automobilį apžiūrėję policininkai rado, kaip įtariama, narkotinių medžiagų, pranešė policija.

Apie 14 val. sekmadienį K. Baršausko gatvėje Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Seat Toledo“.

Pareigūnų stabdomas vairuotojas šalinosi ir Tunelio gatvėje nesuvaldęs automobilio rėžėsi į apšvietimo stulpą.

Nepaisant įtartino manevravimo, vairuotojui alkoholio matuoklis girtumo neparodė, tačiau apžiūrint automobilį policijos pareigūnai jame pastebėjo galbūt narkotinių medžiagų – į foliją susuktų kamuoliuko formos pakuočių.

Per apžiūrą automobilyje iš viso buvo rasti 24 folijos ritinėliai su augalinės kilmės galbūt narkotine medžiaga, polietileno maišas su taip pat augalinės kilmės galbūt narkotine medžiaga, svarstyklės smulkiems daiktams sverti bei smulkintuvas.

Automobilio vairuotojas dėl patirtų sužalojimų ir narkotinių medžiagų tyrimui buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Atlikdami tyrimą, pareigūnai atliko kratas vyro namuose Kaune. Per jas rasta  apie 10 litrų galbūt naminių stiprių alkoholinių gėrimų, šeši cigarečių pakeliai be banderolių, vienas folijos ritinėlis su galbūt narkotine augalinės kilmės medžiaga ir sėklų, kaip įtariama, kanapių.

Nustatyta, kad vyras jau yra kartą teistas už disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Jam paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas ir periodinė registracija policijos įstaigoje.

Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite