Angle down Atgal

Nuo koronaviruso mirė jaunas nepasiskiepijęs panevėžietis: pakilo aukšta temperatūra, ėmė dusti

Pavojingasis koronavirusas į mirtį pasiuntė dar du panevėžiečius. Jauniausia viruso auka – nuo koronaviruso nepasiskiepijęs per 30 metų Aukštaitijos sostinės gyventojas. Apie tai paskelbė laikraštis „Panevėžio kraštas“.

Panevėžio visuomenės sveikatos centro vadovas Eugenijus Vilčinskas laikraščiui sakė, kad vyras susirgo rugsėjo pradžioje: jį kamavo aukšta temperatūra, dusulys, galvos ir raumenų skausmai, pykinimas.

Į Infekcinių ligų kliniką žmogus buvo paguldytas užpraėjusį šeštadienį. Ar jaunas vyras sirgo kitomis ligomis, epidemiologai nežino, aišku tik tiek, kad jo artimieji persirgę COVID-19.

„Panevėžio kraštas“ taip pat praneša, kad praėjusią savaitę ligoninėje mirė nuo koronaviruso neskiepyta ne tik koronaviruso, bet ir kitų ligų kamuojama 70-metė panevėžietė. Kur galėjo užsikrėsti viena savo namuose gyvenusi moteris, lieka neaišku.

Kaip skelbia Statistikos departamentas, praėjusią parą nustatyti 745 nauji COVID-19 atvejai, mirė 15 žmonių. 11 mirusiųjų buvo nepaskiepyti arba paskiepyti iš dalies.

Praėjusią parą mirė po keturis vyresnius nei 60-ies, 70-ies ir 80-ies metų žmones, taip pat du vyresni nei 90-ies ir vienas vyresnis nei 50-ies metų žmogus.

Pilnai paskiepyti buvo keturi iš jų. Šiems žmonėms buvo nuo 70-ies iki 99-erių metų.

Nuo COVID-19 ligos iki šiol iš viso mirė 4810 žmonių, iš jų pilnai paskiepyta – 80. Tiesiogiai ir netiesiogiai su COVID-19 siejamos 9604 mirtys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite