Angle down Atgal

Nuo internetinių sukčių šalčininkiečiai nukenčia vis dažniau

2020 liepos 23 d. Šalčininkų rajono gyventojas skelbimu portale ,,Skelbiu.lt'' rado skelbimą, dėl parduodamos dominančios automobilio detalės. Susitarus, dėl pirkimo fakto ir prekės gavimo (per autobusų siuntų siuntimą), pervedė 110 eurų į nurodytą sąskaitą.

Po pinigų pervedimo, prekės vyras taip ir negavo, o ,,pardavėjo'' telefonas buvo išjungtas. Vyras supratęs, kad liko apgautas kreipėsi į policiją.

Kitas sukčiavimo atvejis, taip pat užfiksuotas 2020 liepos 23 d. Moteris norėjusi gauti paskolą, skelbimu portale rado jai tinkanti skelbimą, susitarusi su paskolos ,,teikėjais'', dėl paskolos gavimo ir jai palankių paskolos gavimo sąlygų, pervedė 102 eurų mokestį už ,,notaro ir kurjerio'' paslaugas. Pati ketino pasiimti 1500 eurų paskolos, bet pinigų taip ir negavo. Po pinigų pervedimo, susiskambinus su paskolos ,,teikėjais'' pastarieji aiškino, kad apie jokias paskolas nieko nežino.

Policijos pareigūnai perspėja, kad sukčių skelbimai išsiskiria žymiai mažesnėmis kainomis ar palankesnėmis sąlygomis. Pirkite tik iš patikimų elektroninių parduotuvių. Visada pasitikrinkite informaciją apie įmonę, pardavėją, paskolos teikėją. Nepervedinėkite avansu pinigų į nežinomas sąskaitas už neįsigytas prekes ar paslaugas, geriau sumokėkite už prekes ar paslaugas tik jas gavus.

Visada išlikite budrūs, o kilus įtarimams – nedelsiant skambinkite Nr. 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite