Angle down Atgal

Nugaišo tikra Baltųjų rūmų žvaigžde buvęs B. Obamos šuo

 Populiariu Baltųjų rūmų gyventoju tapęs buvusio JAV prezidento Baracko Obamos (Barako Obamos) šuo Bo šeštadienį pastipo nuo vėžio, pranešė buvęs šalies vadovas.

Jo teigimu, augintinis buvo „nuolatinė, švelni mūsų gyvenimo dalis“.

B. Obama savo mažoms dukroms Maliai (Malijai) ir Sasha (Sašai) pažadėjo, kad po 2008 metų prezidentinių rinkimų jos galės gauti šunį. Bo atsirado netrukus po to, kai šeima persikėlė į oficialią prezidento rezidenciją.

„Šiandien mūsų šeima prarado tikrą draugą ir ištikimą kompanioną“, – tviteryje pranešė B. Obama ir paviešino nuotrauką, kurioje jis užfiksuotas bėgantis su Bo Baltųjų rūmų koridoriumi, o taip pat nuotrauką, kurioje vaikai glosto Bo.

„Daugiau nei dešimtmetį Bo buvo nuolatinė, švelni mūsų gyvenimo dalis. Jis buvo laimingas matydamas mus geromis ir blogomis dienomis ir visomis dienomis, kurios buvo tarp jų. Jis toleravo visą tą klegesį Baltuosiuose rūmuose, garsiai lodavo, tačiau nesikandžiojo, mėgo vasarą įšokti į baseiną, šaltakraujiškai elgėsi vaikų akivaizdoje, mėgo ėsti vakarienės likučius ir turėjo puikų kailį“, – parašė buvęs Amerikos prezidentas.

Bo buvo juodos ir baltos spalvų portugalų vandens šuns veislės atstovas. Šį šunį prezidentui padovanojo senatorius Edwardas Kennedy (Edvardas Kenedis). Tokios veislės šuo buvo pasirinktas, nes jo kailis nesukelia alergijos.

Bo ne tik reguliariai dalyvaudavo Baltųjų rūmų renginiuose, bet ir susitiko su popiežiumi, lankė vaikus ligoninėje ir net skrido prezidentiniu lėktuvu.

„Mūsų šeima labai ilgisi Bo, – savo instagramo paskyroje parašė buvusi pirmoji ponia Michelle Obama (Mišelė Obama). – Tačiau esame dėkingi, kad jis gyveno smagų gyvenimą, kupiną apsikabinimų, žaidimų ir vakarų, praleistų gulint ant sofos.“

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite