Angle down Atgal

Nudegė namo stogas

Tebevyraujant šaltiems orams ugniagesiai gelbėtojai registruoja pranešimus apie gaisrus.

Ketvirtadienį, apie 17 val., pranešta apie gaisrą Marijampolės savivaldybės Balsupių kaime. Žvejų 2-ojoje gatvėje degė sodo namelio stogas.

Anot gaisrininkų, namas kempingo tipo, apkaltas medinėmis lentelėmis, stogas dengtas šiferiu. Jame gyveno šeima. Manoma, kad gaisras kilo dėl per arti medinių konstrukcijų įrengto dūmtraukio. Per šalčius žmonės stipriau pakūreno krosnelę, įkaito medinės konstrukcijos, nuo jų pradėjo smilkti apšiltinimo vata. Gaisras persimetė į palėpę, o po to į stogą.

Degantį namelio stogą pamatė kaimynas ir iškvietė ugniagesius. Gyventojai buvo viduje, bet nieko nejuto. Sudegė ir nuardyta 50 kvadratinių metrų stogo, sulietas namelio vidus.

Tos pačios dienos vakarą 21. 20 val. ugniagesiai skubėjo į Šunskų seniūnijos Mokolų kaimą. Kaimynas pranešė, kad Vyturių gatvėje iš namo kamino skrieja žarijos.

Paaiškėjo, kad šeimininkė užkūrė krosnį ir paliko praviras apatines dureles, kad ugnis geriau įsidegtų. Pati kažkur užtruko. Stiprus šaltis, vėjas įkėlė degimą. Sugrįžusi moteris išgirdo, kaip namuose jau verda vamzdžiuose vanduo.

Ugniagesiai patikrino, ar nuo degančio kamino neužsidegė palėpė. Iš krosnies buvo išimtos apdegusios malkos. Šeimininkui nurodyta išsivalyti kamine suodžius.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite