Angle down Atgal

Normundo Valterio mokykloje paminėta Pasaulinė Žemės diena

Kovo 20-oji – ne tik pavasario lygiadienis, bet ir Pasaulinė Žemės diena. Tai diena, kada siekiama atkreipti dėmesį į įvairias mūsų planetos ekologines problemas, kurios dažnai kyla dėl neapdairios, neatsakingos  pasaulio žmonių veiklos.

Šiemet net ir nuotolinis mokymasis iš normundiečių neatėmė galimybės prasmingai paminėti šią ypatingą dieną. Mokiniams buvo organizuotos įvairios veiklos – vyko integruotos pamokos, filmo žiūrėjimas, smagi viktorina. Jaunuoliai sužinojo daug naujo ir įdomaus apie Žemės dienos minėjimo istoriją pasaulyje ir Lietuvoje, apie pagrindinius šios dienos tikslus, apie tai, kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie ekologijos, gamtos tausojimo.

Nebuvo pamiršta ir graži, unikali mūsų krašto gyvoji gamta. Bet visi žinome, kad siekiant išsaugoti Žemę ateinančioms kartoms, vien žodžių nepakanka. Vienas iš paprasčiausių ir gražiausių dalykų, kurį galime padaryti – medelių sodinimas. Normundiečiai ne tik dalyvavo įvairiose integruotose Žemės dienos veiklose, bet ir noriai prisijungė prie Šiaulių kultūros centro organizuotos iniciatyvos „Atkurkime savo Žemę“.

Iniciatyvos metu įstaigos buvo kviečiamos savo teritorijoje pasodinti po pasirinktą ir kultūros centro padovanotą medelį. Normundo Valterio mokyklos bendruomenė išsirinko augalą egzotišku hamamelio pavadinimu ir šiek tiek pavasariu pakvipusią dieną mokiniai jį pasodino mokyklos sodelyje.

Tikimės, kad rudenį, kada pandemijos ir nuotolinis mokymas(is) bus likę užmarštyje, visus grįžusius į mokyklą jau džiugins ir naujojo mokyklos sodo augalo žiedai. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite