Angle down Atgal

Noriu didesnės krūtinės. Pasakoja chirurgas

Didesnė krūtinė labai dažnai moterims suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad nieko keisto, kad daugelis moterų kreipiasi į chirurgus prašydamos, kad pakoreguotų jų krūtinės formą ar dydį.

Prašymas padidinti krūtinę nieko keisto, juolab, šiuo metu chirurgijos galimybės tikrai labai plačios, tad kiekviena gali būti rami, kad jos poreikiai bus tenkinami.

Tiesa, krūtinės padidinimas visada turėtų būti atliekamas tariantis su specialistais, o ne griežtai laikantis savo nuomonės. Juk būtent chirurgai geriausiai žino – ko reikia moterims, kas joms tinka. Apie tai kalbamės su chirurgu Nerijumi.

Tinkamas dydis

Dažniausiai didinti krūtinę nusprendusios moterys imasi net keliais dydžiais didesnių implantų. Paprasčiausiai atrodo, kad jeigu jau daroma korekcija – kodėl gi negavau iš to maksimumo. Deja, ypač didelė krūtinė gali ne tik atrodyti nenatūraliai, tačiau taip pat ir sukelti kitus diskomfortus apie kuriuos dažniausiai pasakoja geras chirurgas.

Blogas specialistas yra tas, kuris atlieka operacijas nepadaręs moteriai – kas jai labiausiai tinka. „Mūsų darbas yra ne tik operuoti, tačiau taip pat ir rasti jai tinkamą dydį, žinoma, patarti – kaip galima išgauti kuo natūralesnį efektą. Labai didelė krūtinė jau nebėra madoje. Šiuo metu prioritetas yra natūralumas“,- pasakoja Nerijus.

Tik geras specialistas neskubės operuoti, o stengiasi moteriai padėti tikrai atrodyti puikiai aptariant operaciją ir dydžius.

Implantais ar riebalais?

Taip pat reikia nuspręsti, ar Jums labiausiai tinkamas didinimas yra implantais, ar riebalais. Ilgus metus didinimas implantais buvo labiausiai pasirenkamas variantas, tačiau vis daugiau moterų džiaugiasi, kad šiuo metu galimas ir riebalais, kurie yra nusiurbiami nuo pilvo zonos.

Konkrecija – krūtinės ir pilvo, yra daroma vienos operacijos metu. Tai padeda pagaliau pasiryžus pakoreguoti savo išvaizdą maksimaliai“,- atvirauja chirurgas. Visgi, dėl didinimo galimybių visada geriausia tartis su specialistu, kuris nurodys – kas labiausiai tinka Jūsų atveju.

Norisi natūralumo

Svarbiausia yra nepersistengti ne tik su dydžiu, tačiau taip pat ir forma. Galima pasidžiaugti, kad moterys dažniausiai renkasi vis natūralesnius rezultatus, kurie atrodo taip puikiai, kad niekas nežino, jog buvo atlikta operacija. „Mes piešiame paketus, kurie padeda moteriai tiksliai matyti – kaip jos figūra atrodys po operacijos. Tai dažniausiai pakoreguoja pasirinkimą ir norima natūralumo“,- teigia chirurgas.

Išsimokėjimo galimybės

Šiuo metu daugelis klinikų siūlo išsimokėjimo galimybes. Tokiu atveju sumokėti galima per kelis metus, tačiau džiaugtis nuostabia krūtine – jau šiandien. Reikia rasti tokią kliniką, kurios teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. O esant tokiai plačiai pasiūlai – rasite. Tik žiūrėkite ne tik į kainas, tačiau ir paslaugų kokybę.

Atrodyti taip, kaip visada norėjosi – šiuo metu yra gana paprasta. Nuostabu, kokios plačios, atviros galimybės medicinoje šiuo metu yra. Tereikia pagaliau išdrįsti ir rinktis tokį gyvenimą su tokiu kūnu, kuris Jums labiausiai patinka,

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite