Neringos Žekytės fotonuotraukos
Angle down Atgal

Netradicinio ugdymo diena Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose

Konstitucijos dienos proga Molėtų pradinės mokyklos trečiokams 2019 m. lapkričio 4 d. vyko netradicinio ugdymo pamoka Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose.

Teisėjas Liudvikas Myško moksleivius supažindino su pagrindiniu šalies įstatymu – Konstitucija, reglamentuojančiu pamatinius Lietuvos valstybės ir visuomenės gyvenimo aspektus. Pristatė teisėjų valdžios vykdant teisingumą simbolius – mantiją ir ženklą su Lietuvos valstybės herbu. Papasakojo, kokios bylos nagrinėjamos teisme, paaiškino kaip elgtis posėdžių metu, supažindino su teismo procese dalyvaujančiais asmenimis, jų funkcijomis, posėdžio eiga.

Moksleiviai ne tik įdėmiai klausėsi teisėjo pasakojimo, bet ir aktyviai dalyvavo užduodant juos dominančius klausimus. Susitikimo metu moksleiviams buvo surengta ekskursija teisme, kurios metu moksleiviai turėjo galimybę apsilankyti teisėjų ir darbuotojų kabinetuose, apžiūrėti teismo posėdžių sales, teismo raštinę, archyvą bei teisme įrengtą specialią patalpą, skirtą sulaikytiems asmenims laukti teismo posėdžių.

Informaciją parengė Utenos apylinkės teismo teisėjo padėjėja (atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) Rūta Miškinytė-Lančickienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite