Angle down Atgal

Netradicinio ugdymo diena „Pažinimo licėjaus orientacinės varžybos“

Praėjusį trečiadienį, 2021-05-12, užsukus į Pažinimo licėjų buvo galima nustebti, nes beveik visi vilkėjo sportinę aprangą. Ar tai šios mokyklos tradiciniai rūbai, kuriais bendruomenė puošiasi kasdien? Ne, tikrai ne!

Pačiame savaitės viduryje praūžė geografijos (mok. Lina) ir fizinio ugdymo (mok. Erlandas) mokytojų organizuotos orientacinės varžybos. Mokiniai kartu su klasės auklėtojais pasitelkė savo sumanumą ir vaizduotę, sugalvojo savo šūkį ir leidosi į nuotykius. Dalyvaudami varžybose komandos išmėgino savo orientacinius įgūdžius – aplink mokyklą esančiose teritorijose stengėsi kuo greičiau atlikti visas užduotis bei pasiekti finišą. Kartu atlikdami užduotis visi dalyviai lavino ir bendravimo įgūdžius, bendrų sprendimų paiešką ir kūrybiškumą.

Žaidimo metu teko daug lakstyti, vaikščioti, kai kurie mokiniai nužingsniavo net 25 tūkstančius žingsnių!

Pasibaigus įtemptoms varžyboms ir gardžiai papietavus, soc. pedagogė Gabrielė organizavo žaidimą „Chaosas“, kurio metu mokiniai ne tik šoko, prisiminė karus, kuriuose dalyvavo lietuviai, bet ir keitėsi savo avalyne.

Valgydami pavakarius ir aptarinėdami dienos nuotykius visi mokyklos nariai buvo maloniai pavargę, o ant veidų ir kūno matėsi saulės bučiniai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite