Angle down Atgal

Neringos savivaldybė darys išimtis kai kurių vėlyvų renginių organizatoriams

Neringos savivaldybė iš dalies pakeitė pernai priimtą sprendimą drausti visus viešus renginius iki 22 valandos. Meras Darius Jasaitis teigia, kad „ekonomiškai naudingi“ kurortui renginiai galės vykti iki antros valandos nakties.

„Administracijos direktoriaus įsakymas tikrai yra pakeistas, jog komerciniai, naudingi miestui, atnešantys daug pajamų renginiai, kaip visada ir būdavo, galės vykti iki 2 valandos nakties“, – portalui lrt.lt sakė Neringos meras.

D. Jasaičio teigimu, tvarką buvo nuspręsta keisti po to, kai paviešinus apie ribojimus buvo nemažai atšauktų rezervacijų apgyvendinimo sektoriuje.

Praėjusių metų pabaigoje Neringos valdžia nusprendė mažinti triukšmą kurorte – savivaldybės taryba priėmė sprendimą, jog vieši renginiai viešose vietose gali vykti nuo 8 iki 22 valandos, o grojimas ir garso transliavimas – nuo 11 iki 22 valandos.

Tokiam savivaldybės sprendimui buvo ir pritariančių, ir kritikų. Pastarieji susibūrę į asociaciją rinko parašus po peticija, kuria kurorto valdžios prašė atšaukti šiemet įvestus apribojimus.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite