Angle down Atgal

Nepasitikėkite žmogumi, kuris turi šias 5 savybes

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas taip sutvarkytas, kad nuolat įsileidžiame naujus žmones į savo asmeninę erdvę. Tai yra puiku, bet jei jūsų naujasis draugas, mylimasis ar tiesiog pažįstamas turi bent vieną iš šių penkių savybių, būkite tikri, kad šis žmogus jus išduos. Visada taip nutinka.

Jis yra savanaudis

Jūs neturėtumėte visiškai pasitikėti egoistu. Jis niekada nepripažins savo klaidų, jus laikys kaltu dėl visko, o progai pasitaikius prisimins ir ištartus žodžius, ir paslaptis... Be to, egoistas visada pasirenka save, savo komfortą ir patogumą. Tai reiškia, kad jis niekada nieko dėl jūsų nepaaukos.

Jam trūksta empatijos

Tie, kurie išduoda, dažniausiai visiškai neturi empatijos – gebėjimo užjausti ir suprasti kitų emocijas. Ir tai visai suprantama, toks žmogus nesigaili dėl iškrėstos niekšybės. Jei pastebite, kad žmoguje nėra nė kruopelytės empatijos, turėtumėte vengti bendravimo su juo.

Negali užčiaupti burnos

Asmuo, kuris jums atskleidžia kažkieno paslaptis, tikrai nėra vertas jūsų pasitikėjimo. Būkite tikri, kad jūsų paslaptys anksčiau ar vėliau bus išsakytos garsiai.

Jis gyvena lyg vėtrungė

Jei žmogus keičia savo nuomonę ir elgesį, priklausomai nuo to, kur ir kaip atrodys palankiai, būtent šis žmogus, pirmai progai pasitaikius, jus išduos.

Jis nėra pasirengęs padėti

Jis prašo pagalbos, sulaukia pagalbos, gali net pasakyti „Ačiū“, bet atsidūrus tokioje situacijoje, kai reikia draugiškos rankos, jo nebus. Jei žmogus sistemingai palieka jus bėdoje, žinokite, kad tai žmogus, kuris jums niekada neateis į pagalbą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite