Angle down Atgal

Neįtikėtina: naras išgyveno po to, kai jį prarijo banginis

Komerciniu omarų gaudymu nardant užsiimantis vyras gali save laikyti laimės kūdikiu: jis išgyveno prarytas kuprotojo banginio. Vyras atsipirko nesunkiais sužeidimais. 

56-erių Michaelas Packardas Masačusetso (JAV) pakrantėje 13 metrų gylyje susidūrė su kuprotuoju banginiu. Vyras iš pradžių manęs, kad jį užpuolė ryklys, tačiau suprato klydęs, kai nepajuto kandimo sukeliamo skausmo. 

„Pajutau stiprų pastūmimą ir viskas paliko juoda. Jutau, kad judu ir nebūnu vienoje vietoje. Taip pat jutau, kaip banginio liežuvis spaudžiasi prie jo burnos apačios“, – neįtikėtinų įvykių prisiminimais dalijosi M. Packardas. 

Anot vyro, jis buvo banginio burnos viduje. Naras prisipažino, kad vienu metu pagalvojo, jog nepavyks išsigelbėti. 

M. Packardas mano, kad banginio burnoje buvo apie 30 sekundžių. Vyras galėjo kvėpuoti, nes turėjo nardymui skirtą kvėpavimo įrangą. 

Bandydamas išsigelbėti M. Packardas banginio burnoje ėmė judėti iš vienos jos pusės į kitą, taip priversdamas gyvūną jį išspjauti. 

Narui pasisekė, kad nepatyrė rimtų sužalojimų.

Naro porininkas vyrą nugabeno į krantą, po to į ligoninę. 

Pasak ekspertų, kuprotieji banginiai nėra agresyvūs, ypač susidūrę su žmonėmis. Kuprotųjų banginių tyrimų centro direktorė Jooke Robbins komentavo, kad gyvūnas galėjo suklysti ir žmogų palaikyti vandens gyviu. 

Pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite