Angle down Atgal

Neįtikėtina: moteris sužinojo, kad sūnaus nuotaka yra jos dingusi dukra

Viena Kinijos gyventoja per savo sūnaus vestuves nustebo sužinojusi, kad jo išrinktoji iš tikrųjų yra jos seniai prarasta dukra, o pati nuotaka susitikimą su savo biologine motina pavadino „laimingesne akimirka“ nei pačias vestuves.

Žiniasklaida praneša, jog incidentas įvyko praėjusią savaitę Dziangsu provincijos Sudžou mieste. „Anyta“ pastebėjo, kad jos naujoji marti ant rankos turi išskirtinį apgamą, panašų į tą, kokį vaikystėje turėjo jos dukra.

Pamačiusi žymę, moteris nuotakos tėvų paklausė, ar jie kartais neįsivaikino mergaitės prieš daugiau nei 20 metų. Nuotakos šeima sutriko išgirdusi šį klausimą, mat iki tol įvaikinimą laikė paslaptyje. Vis dėlto, jie atskleidė, kad prieš daugelį metų kelio šalikelėje pamatė kūdikį, kurį jie priėmė į savo šeimą ir užaugino kaip savo.

Išgirdusi šią istoriją, nuotaka pravirko. Ji teigė visada norėjusi daugiau žinoti apie savo biologinę šeimą, pranešė „Oriental Daily“.

Įdomu tai, kad istorija čia nesibaigė. Laiminga šeima sunerimo supratusi, kad mergina ištekės už savo vyresniojo brolio. Vis dėlto, jos biologinė mama atskleidė, kad jaunikis taip pat buvo įvaikintas, tad nerimauti nereikia – pora neturi giminystės ryšių!

Kinė žiniasklaidai pasakojo įsisūnijusi berniuką po to, kai neteko vilties susigrąžinti dingusią dukrą. Ji pasakojo buvusi išskirta su savo kūdikiu ir mergaitės ieškojusį daugybę metų, tačiau nesėkmingai. Daugiau informacijos apie tai, kokiu būdu šeima buvo išskirta, nepateikiama.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite