Angle down Atgal

Neįtikėtina: moteris dar kartą pastojo jau besilaukdama

Britanijoje gyvenanti moteris dar kartą pastojo ir vėliau pagimdė dukrelę Rosalie, nors tuo metu jau laukėsi savo sūnaus Noah.

Ši reta sveikatos būsena yra vadinama superfetacija - kai pirminio nėštumo metu įvyksta antras apvaisinimas. Anot mokslinių duomenų, taip nutinka 0,3 proc. moterų visame pasaulyje. Neretai antrasis vaisius nėštumo metu žūsta, sako mokslininkai.

Tačiau Britanijoje gyvenančiai Rebeccai Roberts pasisekė – ji sėkmingai pagimdė abu savo mažylius. Noah ir Rosalie visomis prasmėmis yra dvyniai, tačiau jie buvo pradėti trijų savaičių skirtumu.

Kaip praneša portalas Metro.co.uk, Rebecca ir jos partneris yra viena iš tų retų porų, kuriems pavyko susilaukti abiejų ne vienu metu pradėtų kūdikių.

Noah ir Rosalie gimė praėjusių metų rugsėjo 17 dieną Bato mieste Anglijoje. Kadangi naujagimės Rosalie svoris ir ūgis buvo kur kas mažesni negu jos broliuko, ji buvo perkelta į didesnę ligoninę, kurioje praleido 95 dienas stiprėdama.

Tuo tarpu Noah gimė visiškai normalaus dydžio, tačiau taip pat turėjo praleisti ligoninėje tris savaites, kol jį leista išrašyti į namus.

„Pirmosios dvi echoskopijos rodė tik Noah. Aš kalbėjausi su echoskopuotoja apie savo ankstesnį apsilankymą ir ji žinojo, kad laukiuosi tik vieno kūdikio. Tada ji nutilo... aš pamaniau, kad įvyko kažkas siaubingo, nes jis nieko nebekalbėjo“, – žiniasklaidai pasakojo Rebecca.

Dabar moteris papasakojo savo istoriją socialiniuose tinkluose ir sako, kad jos dvyniai laikosi puikiai ir labai myli vienas kitą.

Parengta pagal Metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite