Angle down Atgal

Neįtikėtina istorija: sergantį berniuką įsivaikinęs gėjus užaugino olimpinį čempioną

Jerry Windle’as, vienišas homoseksualus vyras, visą gyvenimą iš aplinkinių girdėjo, jog jis niekada netaps tėčiu. Tačiau vieną dieną jo gyvenimas pasisuko neįtikėtina linkme, o vyro kelionė į tėvystę dabar skamba panašiai kaip pasaka.

Portalas Brightside.me pasidalijo už širdies griebiančia istorija.

Viskas prasidėjo nuo žurnale perskaityto straipsnio

Jungtinėse Valstijose gyvenantis vyras ilgai norėjo tapti tėčiu, tačiau įsivaikinti Amerikoje jam nepavyko. Vieną dieną Jerry žurnale perskaitė straipsnį apie našlaičių gyvenimą Kambodžoje. Vaikų gyvenimo sąlygos jį taip sukrėtė, kad jis nieko nelaukdamas susisiekė su šalies valdžia ir paprašė leisti jam įsivaikinti našlaitį.

2000-ųjų birželį Jerry pirmą kartą atvyko į Pnompenio miestą, kur našlaičių namuose gyveno jo būsimas sūnus Jordanas. Berniuko tėvai jau buvo mirę, o jis pats kentėjo nuo išsekimo, niežų ir sunkių infekcijų. Jerry parsivežė aštuoniolikos mėnesių mažylį į savo namus Floridoje ir nuo tos akimirkos tapo jo tėčiu.

Naujos šeimos laukė daugybė iššūkių

Ne viskas Jungtinėse Valstijose klojosi it sviestu patepta – Jordanas gydėsi sunkias sveikatos problemas, buvo nepaprastai nusilpęs, o su naujuoju tėčiu prieš išmokdamas kalbėti angliškai bendravo tik ženklų kalba.

Įvaikinimo metu berniukas svėrė vos 7 kilogramus. Medikai iš pradžių negalėjo garantuoti, kad Jordanas išgyvens. Tačiau Jerry prisiekė sau, jog padarys viską savo jėgose, kad jo vaikui daugiau niekada nebetektų kentėti.

Neįtikėtina olimpinė karjera

Jordanas ne tik sustiprėjo ir pasveiko, tačiau, laimingo atsitiktinumo dėka, netgi tapo olimpiniu sportininku. Jo svajonių karjera prasidėjo vos 7-erių, kai berniukas vienoje nardymo stovykloje patraukė žymaus nardymo trenerio Rono O’Brieno sūnaus Timo dėmesį. Tada Jordanas buvo įtrauktas į specialią nardymo programą ir pamažu pelnė pripažinimą.

Būtent tuo metu jis susipažino ir su olimpinio aukso medalininku, LGBT teisių aktyvistu Gregu Louganisu ir netgi pelnė „mažojo Louganiso“ pravardę. Vaikinas ėmė sparčiai kopti karjeros laiptais, iškovodamas pergales įvairiose tarptautinėse nardymo varžybose.

Ilgus metus trukusios treniruotės Jordanui atsipirko su kaupu – 22-ejų vaikinas šiemet pirmą kartą iškovojo teisę dalyvauti Olimpiadoje. Vyrų nardymo rungtyje jis užėmė devintą vietą ir tapo pirmu kambodžiečių kilmės nardytoju Olimpiados istorijoje.

Tėvo ir sūnaus ryšys – nepaprastai stiprus

Nors oficialiai Jordanas Windle'as Olimpiadoje varžėsi už Jungtines Valstijas, savo širdyje jis reprezentuoja ir gimtąją Kambodžą. Visai neseniai jis ant rankos išsitatuiravo Kambodžos vėliavą, kad jam neriant ją galėtų matyti žiūrovai.

Tėvas ir sūnus savo gyvenimo istoriją jau papasakojo ir vaikams skirtoje knygelėje, kurią jie kartu išleido 2011-aisiais. Knygelėje pavadinimu „Nebe našlaitis: tikra berniuko istorija“ pasakojama apie gaidelį, kuriam kiti gyvūnai sako, kad jis negalės tapti tėčiu be vištelės. Vieną dieną jis atranda pamestą kiaušinį, kurio niekam nereikia. Iš kiaušinio išsirita ančiukas, tačiau, nepaisant skirtingos judviejų išvaizdos, tėtis ir sūnus sukuria stiprų ryšį ir įrodo, kad „kur yra meilė, ten yra šeima“.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite