Angle down Atgal

Neįp­ras­ta jau­ni­kio ap­ran­ga per ves­tu­ves šo­ki­ra­vo

Per ves­tu­ves nuo­ta­ka tu­ri vil­kė­ti tik bal­tą puoš­nią su­kne­lę, o jau­ni­kis – ža­vų dai­lų kos­tiu­mą? Ne­bū­ti­nai. Tie­sa, vie­nos po­ros ap­ran­gos pa­si­rin­ki­mas ge­ro­kai nu­ste­bi­no ir su­lau­kė kri­ti­kos. Nors jau­no­ji vil­kė­jo bal­tą ves­tu­vi­nę su­kne­lę, jos vy­ras nu­ta­rė ne­per­sis­teng­ti ir pa­si­rin­ko kas­die­nius rū­bus. Kaip na­mie, taip ir per ves­tu­ves...
 

Jaunųjų nuotrauka buvo paskelbta socialiniame tinkle ir sulaukė nemažai kritikos, mat jaunavedžių apranga visiškai nederėjo tarpusavy. Dailią suknelę vilkinčią nuotaką blogąja prasme nustelbė jaunikis, pasirinkęs įprastus sportinius marškinėlius, šortus iki kelių ir baltas sportines kojines.

Įdomu tai, kad toks pasirinkimas teoriškai gali būti paaiškintas ir netgi pateisinamas vestuvių tema. Sutuoktiniai surengė vestuves Pokemonų tema. Beje, jos vyko namie. Ant vaišių stalo matėsi Pikaču užkandžiai. O jaunieji šventinį tortą pjovė didžiuliu kardu…

Komentatoriai netruko sureaguoti ir pasidalijo į dvi puses: daugiau buvo tokių, kurie peikė jaunikio pasirinkimą.

„Kodėl turi taip apsirengti ir atrodyti lyg net nebuvęs duše, kai tavo nuotaka išsipusčiusi? Aš galiu tik įsivaizduoti, kaip turėjo jaustis tėvai… Ko, gero, buvo susigūžę ir nusivylę...“ – rašė vienas vyriškis.

„Atrodo taip, lyg jis būtų tik ką atsikėlęs nuo kompiuterio, kuriuo žaidė „World of Warcraft“, ir mamos priverstas ateiti atpjauti torto“, – šaipėsi dar venas internautas.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite