Angle down Atgal

Negailėta kritikos dėl prastai valomų gatvių ir šaligatvių Kėdainiuose

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai susitikę su bendrovės „Ecoservice Projektai“ direktoriumi Artūru Prokarenka negailėjo kritikos dėl prastos miesto gatvių bei šaligatvių priežiūros.

Per gana trumpą laiką pastabų dėl  teikiamų paslaugų kokybės UAB „Ecoservice Projektai“ atstovai gavo jau trečią kartą. Nors žiemos išvakarėse ir buvo gautas miesto prižiūrėtojų patikinimas, kad gatvės ir šaligatviai bus tinkamai nuvalyti, tačiau gyvenimas  parodė ką kitą. 

Rajono vadovai ir miesto seniūnas Algirdas Krivičius paprašė bendrovės „Ecoservice Projektai“ direktoriaus susitikrinti turimus technikos ir darbuotojų išteklius, peržiūrėti valomų plotų prioritetus ir su darbuotojais pakalbėti apie atliekamų darbų kokybę.

Pasak susitikimo iniciatorių, daugiau perspėjimų dėl prastai prižiūrimų gatvių bei šaligatvių Kėdainiuose nebebus  - dėl sutarties sąlygų  nevykdymo bus taikomos numatytos nuobaudos.

Bendrovės „Ecoservice Projektai“ direktorius Artūras Prokarenka pažadėjo, kad problemos sprendžiamos ir atliekamų darbų kokybė turėtų pagerėti jau artimiausiu metu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite