Angle down Atgal

Neeilinis eismo įvykis: vėžlys rėžėsi į važiuojančio automobilio priekinį stiklą

Moteris Džordžijos valstijose liko sukrėsta, kai važiuojant greitkeliu į priekinį automobilio stiklą atskrido bei rėžėsi vėžlys, beveik smogęs keleiviui į veidą. Apie šį įvykį informavo naujienų portalas CNN.

Gegužės 19 dieną Latonya Lark važiavo kartu su savo broliu Kevinu Grantu, kol pastebėjo, kad prie jų artėja kažkas keisto.

„Akies kampu mačiau, kas, mano manymu, buvo plyta. Aš sakiau savo broliui: O, Dieve mano, ten yra plyta, ji skrieja per greitkelį“. Netrukus, kai aš tai pasakiau, ji smogė į mano transporto priemonę. Mane tai labai išgąsdino, skambėjo taip, lyg sprogo bomba ir stiklas perėjo per visą mano brolį“, - CNN pasakojo L. Lark.

Latonya Lark nuotr.
Latonya Lark nuotr.

Teigiama, kad jei moteris nebūtų sulėtinusi greičio, kai tai įvyko, vėžlys galėjo visiškai praskrieti pro priekinį stiklą ir smogti broliui į veidą.

„Aš tiesiog atsimenu, kaip prisidengiau, kol sesuo rėkė mano vardą“, - CNN pasakojo K. Grantas. „Po to, kai vėžlys atsitrenkė į stiklą, ji buvo tiesiog šoko būsenoje ir toliau važiavo. Aš buvau tas, kuris buvo padengtas krauju ir liepiau jai nusiraminti bei paskambinti 911“.

Laimei, K. Grantas nukentėjo tik nuo nedidelių sudužusio stiklo gabaliukų. Tačiau vėžlys buvo ištiktas daug nelaimingesnio likimo, jis mirė.

Chathamo apskrities policijos departamentas CNN filialui WSAV teigė, kad jie nėra tikri, kaip vėžlys atsidūrė ore. Brolis ir sesuo įtaria, kad kita transporto priemonė smogė į vėžlį, ir jis pakilo į orą. „Mes esame dėkingi, nes tai galėjo būti mirtina“, - sakė ji. „Tačiau tikrai liūdna yra tai, kad vėžlys mirė. Tai tikrai sujaudino“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite