Angle down Atgal

Naujovė mados pasaulyje: priemonė, kuri padės vyrams paslėpti žilus plaukus

Viena iš vyrus kamuojančių bėdų – ankstyvas plaukų ir barzdos žilimas. Šis procesas sukelia nemažai bėdų ir kompleksų jauniems vyrams. Pilkėjantys plaukai dažnai pasiskirsto netolygiai, o dažnam vyriškiui ties smilkiniais žylantys plaukai tampa nemenku iššūkiu. Naujovė kosmetikos pasaulyje – vyrų plaukų ir barzdos dažai padeda suvienodinti spalvą, o juos patogu naudoti ir namuose.

Ne tik moterys jaučia diskomfortą pradėjus žilti plaukams. Deja, tačiau sidabru pasipuošę plaukai nedžiugina ir vyrų. Dažną stipriosios lyties atstovą pirmieji žili plaukai nustebina dar iki trisdešimtojo gimtadienio. Verslininkai ar kitas pareigas, kurios reikalauja skirti dėmesio savo išvaizdai, užimantys vyrai vis dažniau jaučia spaudimą atrodyti jaunatviški, o dažnas šį įvaizdį palaiko slėpdamas žilus plaukus. Dabar žili plaukai ar barzda vyrams nesukels tiek problemų, gamintojai pristatė inovaciją kosmetikos pasaulyje – pirmuosius pusiau ilgalaikius dažus, kurie skirti būtent stipriajai lyčiai. Vyrų plaukų ir barzdos dažai idealiai paslepia žilus plaukus ir juos padengia natūraliai atrodančia, sveikų ir žvilgančių plaukų efektą suteikiančia pasirinkta spalva. Šie dažai puikiai tinka vyrams, kurie susiduria su problema kuomet plaukai žyla palaipsniui ir sudaro vos pusę visų plaukų.

Vyrai vis drąsiau priima jiems siūlomas kosmetikos naujoves. Plaukų ir barzdos priežiūrą beveik pusė šalies vyrų patiki specialistams, tačiau dėl laiko stokos vis daugiau vyrų išbando įvairias plaukams skirtas priemones ir namuose. Vyrų plaukų ir barzdos dažailengvai tepasi, todėl juos patogu naudoti ne tik salonuose, bet ir savarankiškai dažant namuose. Šie dažai nusiplauna nuo viso plauko po truputį ir nepalieka ryškios augimo linijos. Teisingai parinkta dažų spalva ir kokybiški dažai gali išsilaikyti net apie šešias savaites, tad žilų plaukų problema nekamuos net daugiau nei mėnesį. Renkanti barzdos spalvą specialistai pataria pradėti nuo šviesesnių tonų arba artimų natūraliai spalvai. Tokie dažai lengviau susilieja su natūralia plaukų spalva, savamoksliui daug lengviau dažyti, todėl nebus matomi netolygūs potepiai. Įgudusiam vartotojui galima drąsiau eksperimentuoti ir pabandyti norimą spalvą išgauti sumaišant skirtingas dažų spalvas. Tačiau verta atminti, kad maišyti plaukų dažus reikėtų atsargiai, o dažant pirmiausia išbandyti ant nedidelio kiekio plaukų.

Tiesa, dažant plaukus namuose svarbu atkreipti dėmesį į keletą smulkmenų:

Pasirinkite patogią erdvę namuose

Norint namuose nusidažyti plaukus, būtina pasiruošti tam patogią erdvę. Svarbu, kad patalpoje būtų patogus darbastalis, ant kurio tilptų visos reikalingos priemonės, svarbu pasirūpinti ir pirštinėmis, skraiste, kuri nuo dažų apsaugos rūbus. Plaukus dažant savarankiškai prireiks veidrodžio. Taip pat geriausia rinktis erdvę netoli vonios kambario, nes plaukus po dažymo procedūros reikės ištrinkti. Naudokite kokybiškus dažus, o prieš dažydami atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją.

Plaukų dažymo metu naudokite vienkartines pirštines, o po procedūros kruopščiai išplaukite plaukus ir aplink esančią odą.

Atidžiai išsirinkite spalvą

Žiliems plaukams dažyti rinkitės plaukų ir barzdos dažus, kurių spalva artimiausia natūraliems. Dažai laikui bėgant blunka, todėl išryškės mažesnis skirtumas tarp natūralių ir nudažytų žilų plaukų. Pasirinkus ilgai išliekančius dažus, plaukų dažymu nereikės rūpintis iki tol kol žili plaukai nuaugs per visą ilgį.

Atkreipkite dėmesį į alergijos riziką

Barzdos plaukų nerekomenduojama dažyti jei turite itin jautrią ar alergišką odą.

Tatuiruotės ir Henna dažai gali sureaguoti su dažais ir sukelti alergines reakcijas. Todėl prieš tai būtina atlikti testą su mažu kiekiu dažų.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite