Angle down Atgal

Naujiems mokslo metams – stilingi rūbai

Vasarai pasibaigus, visi studentai ir moksleiviai ieško, kur gi galima atsinaujinti savo garderobą, jog galėtų užtikrintai, pasitikinčiai žengti į savo mokymosi įstaigą. Šiais laikais sudėtinga nustebinti klasiokus ar grupiokus mass market'o rūbais, kadangi jie yra visur. Todėl norint atrodyti išties išskirtinai, vertėtų atkreipti dėmesį į mažesnio kalibro elektronines parduotuves.

Viena tokių – Bitomanija, turi išskirtiniu dizainu marškinėlių, džemperių maišelių, kuprinių... Kiekvienas ras sau tinkamą rūbą, kadangi kategorijos yra įvairiausios, nuo džemperių su juokingu užrašu, iki rimtų "Earth Health" marškinėlių kolekcijos, kurie rodo žiaurią Žemės padėti mūsų visuomenėje. Tikri šalies patriotai gali įsigyti marškinėlių su dizainerio kurtu nauju rastriniu (iš mažyčių taškelių) sudėliotu Vyčiu. Tinkamą dydį rasti nebus problemų, kadangi kiekvieno produkto puslapyje, yra nurodyti jūsų norimo rūbo dydžio išmatavimai, „šokat“ į savo spintą, pasiimate seną bliuzoną, ar marškinėlius, griebete nuo stalo liniuotę, išmatuojate ir jau žinote kurio dydžio marškinėlius ar džemperį pasirinkti bitomanijos elektroninėje parduotuvėje. Priklausomai nuo Jūsų stiliaus, ir mados tendencijų, galima įsigyti „fit“ arba oversize drabužius.

Jeigu neradai sau tinkamo logotipo ar piešionio, būk orginalus (-i) ! Pasipuošk stilingu džemperiu su savo mokyklos logotipu, galėsi mesti nuvalkiotą uniformą į šalį, juk stilingą rūbą puošia stilinga amblema. Jei jau mokykla ar universitetas įgriso iki „kaulų smegenų“, pasipuošk norimą džemperį savo mėgstamo serial super herojumi. Laisvalaikio drabužiai smarkiai prisideda prie bendros žmogaus išvaizdos, todėl itin svarbu tinkamai parinkti drabužių tipą bei spalvas.  

Taip pat itin mados entuziastus pritraukiantis yra medvilninis maišelis, tiems kam jau nusibodo kuprinės ir šimtas skyrių viename, renkasi stilingą medvilninį maišelį. Jį galimą naudoti tiek laisvalaikiui, tiek einant į mokymosi įstaigą. Jame tilps viskas: sąsiuviniai, kompiuteris, piniginė, bei visi kiti mokymuisi bei laisvalaikiui reikalingi atributai. Tačiau norint nustebint draugus, reikia griebtis maišelių su unikaliu dizainu. Jie yra pigus, gražus, ekologiškas bei ilgaamžiškas atributas Jūsų kasdieniniame gyvenime. Taip, maišelis jūsų kompiuterio patogiai ir saugiai nepatalpins viduje, kaip argonominė kuprinė, tačiau stilius Jūsų rankose.

Gražus dizainas ar įdomus užrašas uždėtas naujųjų technologijų pagalba (sktaimenine spauda) ant kokybiškų medvilninių drabužių yra puikus pasirinkimas visiems norintiems atrodyti madingai bei stebinti aplinkinius kūrybišku menu ant savo rūbų. Skaitmeninė spauda, nenublunka, nenusiskalbia ir išlieka ilgam. Būk unikalus – vienodų nebus!  

Remiamas turinys

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite