Angle down Atgal

Nacionalinis kraujo centras Šiauliuose gyvose eilėse „Janssen“ vakcina skiepys visus norinčius

Nacionalinio kraujo centro turo per Lietuvą metu visi norintys, be išankstinės registracijos gali gauti vakciną nuo COVID-19. Atvykę, gyvos eilės principu, skiepijami „COVID-19 Vaccine Janssen" (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV") vakcina. Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės. 

Vakcinavimas su Nacionalinio kraujo centro pagalba Šiauliuose vyks Prisikėlimo aikštėje birželio 12 dieną, šeštadienį, 11.00–16.00 val. Nors akcijoje pasiskiepyti gali bet kurie 18 metų ir vyresni asmenys, organizatoriai ypač ragina šia proga pasinaudoti vyresnio amžiaus senjorus.

Mirtingumo ir sergamumo statistika liudija, kad labiausiai nuo COVID-19 nukenčia būtent vyresnio amžiaus senjorai, todėl jie raginami nedelsti ir pasirūpinti savo saugumu nuo koronaviruso.

Iniciatyvą įgyvendina LR Vyriausybės kanceliarija su Sveikatos apsaugos ministerija ir Šiaulių miesto savivaldybe. Sklandžiam jos įgyvendinimui talkina Caritas. Nacionalinis kraujo centras primena, kad vakcinacijos metu kraujo donorystės akcijos nevyks. 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite