Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Motina pripylė aštuonmečiui sūnui į burną benzino ir padegė

Siaubingas nusikaltimas Rusijoje – policija sulaikė moterį, kuri pripylė benzino į aštuonerių metų sūnaus burną ir tada jį padegė.

Berniukas mirė ligoninėje Kurske, patyręs siaubingus 45 procentų kūno nudegimus.

Kasininke dirbanti Anastasia Baulina (31 m.) įsiuto, kad sūnus Andrejus ją „išdavė“ – pasakė patėviui, jog moteris buvo susitikusi su meilužiu. Liudininkų teigimu, moteris užsipuolė sūnų ir ištempė jį iš namų į kiemą.  Lauke ji paėmė benzino baką ir ėmė pilti kurą vaikui į burną. Tuomet uždegė žiebtuvėlį ir pasakė: „Pažiūrėkime, kaip jis degs“.

Žuvusio berniuko dvylikametė sesuo Nataša tyrėjams sakė: „(Kuras) liejosi jam į burną, o Andrejus verkė“. Kai mergaitė pabėgo išgąsdinta šokiruojančio vaizdo, mama ir patėvis Pavelas Baulinas (35 m.), ūkininkas, užgesino liepsną ir iškvietė greitąją pagalbą.

Tačiau berniukas buvo kritiškai sužeistas, o po dviejų dienų jis mirė nuo sunkių nudegimų. Buvo pradėtas nužudymo tyrimas, siaubingu nusikaltimu įtariamą moterį sulaikė policija. Kaimynė Nina Chetverikova žiniasklaidai pasakojo: „Mačiau ją autobusų stotelėje. Ji susipyko su vyru. Atrodo, kad buvo su vienu vaiku “.

A.Baulinai gresia iki 20 metų kalėjimo, jei ji bus nuteista.

Taip pat buvo pradėtas tyrimas dėl to, kodėl berniukas buvo grąžintas į motinos globą, kai anksčiau jis jau buvo paimtas į vaikų namus.

Parengta pagal www.dailymail.co.uk

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite