Angle down Atgal

Moteris užsidirba pragyvenimui pardavinėdama savo kelnaites

Buvusi stiuardesė atskleidė, jog metė savo darbą dėl to, kad kur kas daugiau pinigų užsidirba pardavinėdama dėvėtas kelnaites.

 

Anksčiau 26-erių Jasmine Pink dirbdavo varginantį darbą po 12 valandų per parą, o prieš dvejus metus ji atrado kitą nišą – neskalbtų apatinių pardavinėjimą.

Moteris laisvalaikiu ėmė kurti suaugusiems skirtą turinį bei susikūrė paskyrą dėvėtų apatinių prekybos svetainėje SofiaGray.com.

„Iš pradžių susikūriau „OnlyFans“ paskyrą, o tada pradėjau iš to užsidirbti šiek tiek pinigų, – portalui „Daily Star“ pasakojo ji. – Tada ėmiau ieškoti kitokių būdų gauti dar daugiau pinigų ir atradau šią svetainę.“

Dirbdama stiuardese Jasmine užsidirbdavo po £2,200 per mėnesį. Tačiau vien laisvu metu pardavinėdama savo apatinius ji gavo £1,500. Vėliau į merginą pradėjo kreiptis reguliarūs klientai ir ji ėmė užsidirbti po £3,000 per mėnesį.

Kalbėdama apie drabužius, kurie labiausiai domina pirkėjus, Jasmine sakė, jog tai gali būti beveik bet kas – nuo kojinių ir marškinėlių iki liemenėlių. Vis dėlto, daugiausiai ji parduoda kelnaičių: „Jiems ypač patinka itin nudėvėti apatiniai.“

Jasmine taip pat sakė, jog dauguma jos klientų prašo parduoti tos pačios spalvos liemenėlę su kelnaitėmis bei turi savo mėgiamas spalvas, pavyzdžiui, raudoną arba juodą.

„Daugumai klientų, su kuriais teko kalbėtis, nerūpi mano profesija, – pridūrė ji. – Tiesiog jie turi fetišą ir pasirenka norimą prekę. Kai kurie man atsiunčia savo drabužius ir tuomet aš juos nešioju. Daugiausiai tai yra jau dėvėti drabužiai.“

Anglija.Today 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite