Angle down Atgal

Vėžiu susirgusi moteris teigia, kad gyvybę jai išgelbėjo katinas

Moteris teigia, kad jos mylimas augintinis katinas išgelbėjo jai gyvybę, perspėdamas apie dar nenustatytą krūties vėžį.


 

Kate iš JAV, Minesotos buvo diagnozuotas krūties vėžys. Moteris pastebėjo, kad jos katinas pradėjo ypatingai dažnai gulėti ant kairės krūtinės pusės.

Pajutusi naktį stiprų skausmą krūtinėje moteris nuvažiavo į ligoninę išsitirti. Gydytojams atradus gumbą, vėliau jai buvo diagnozuotas trečios stadijos krūties vėžys.

„Aš pastebėjau savo katės elgesio pokyčius prieš man diagnozuojant krūties vėžį ir tikrai tikiu, kad jis bandė mane įspėti apie mano kūne augančius pavojus. Mano katinas visada mėgo glaustis man ant rankų, bet jis ėmė glaustytis agresyviau nei paprastai, kas buvo keista. Kelis mėnesius augintinis man gulėdavo ant krūtinės ir būtent labiau ant kairės pusės. Aš bandydavau nukreipti jį kur nors kitur, bet jis tiesiog nenorėdavo. Atrodė, kad jis pasiryžęs labiau nei bet kada gulėti šalia mano kairės krūties“, – pasakojo moteris. 

Per visą krūties vėžio gydymo laikotarpį moteris ypatingai atidžiai stebėjo savo augintinį. Pasak moters, visą chemoterapijos laikotarpį katinas ir toliau gulėdavo ant krūtinės, tačiau atlikus operaciją ir pašalinus vėžį, jis nustojo tą daryti.

„Jei tik mūsų augintiniai galėtų kalbėti. Nežinau, kada būčiau apsilankiusi pas gydytojus, jeigu ne keistas katino elgesys. Aš tikiu, kad mano augintinis man padėjo išsaugoti gyvybę“, – teigia moteris.

Parengta pagal metro.co.uk 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite