Angle down Atgal

Mo­te­ris ir pri­glaus­ta ka­tė pa­gim­dė vie­nu me­tu

Nėš­tu­mas yra nuo­sta­bus lai­kas. Tie­sa, kar­tais dėl jo ten­ka at­si­sa­ky­ti tam tik­rų da­ly­kų. Štai vie­na mo­te­ris var­du Lau­ren Maners iki pat nėš­tu­mo bu­vo to­ji ge­ra­šir­dė, ku­ri vis pri­glaus­da­vo be­na­mes ka­tes ir jo­mis pa­si­rū­pin­da­vo, bet per nėš­tu­mą nu­spren­dė pa­da­ry­ti per­trau­ką. Vis­gi, pa­si­ro­do, neil­gam – iki tol, kol gat­vė­je su­ti­ko nėš­čią ka­tę Do­ve.

Baltą katę moteris su sutuoktiniu rado stovėjimo aikštelėje vienišą, sužeistą ir nėščią. Lauren sako, kad jai nė abejonės nekilo dėl to, ar pasiimti ją su savimi. Su Dove juodvi tapo puikiomis draugėmis.

Po vizito pas veterinarą paaiškėjo, kad katė jaučiasi gerai, kaip ir jos kačiukai, netrukus turėję išvysti pasaulį. Beje, įdomus sutapimas – pasak veterinaro, katė atsivesti palikuonių turėtų tuo pačiu metu, kaip ir pati Lauren pagimdyti.

„Mes su vyru ją radome labai liesą ir sužalotą mašinų aikštelėje. Buvau pasiryžusi rasti jos šeimininkus ir augintinę grąžinti, tačiau sužinojau, kad ji benamė, daugiau nei metus besimaitinusi iš šalia vienos kavinės esančių konteinerių. Prieglaudos buvo pilnos, o aš negalėjau palikti katės likimo valioje, žinodama, kad ji tokioje natūralioje ir pavojingoje aplinkoje turės rūpintis savo mažyliais“, – pasakoja Lauren, priglaudusi naująją šeimos narę.

Kaip žadėjo veterinaras, taip ir įvyko. Kai tik moteris grįžo iš ligoninės su savo mažyle, namuose rado Dove su šešiais žavingais naujagimiais kačiukais.

Parengta pagal Boredpanda.com

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite