Angle down Atgal

Mokytoja nederamai elgėsi su savo mokine: ją bučiavo ir sakė norinti ją vesti

Oakbrook kaimelyje, esančiame Jungtinėse Amerikos Valstijose, buvusi vidurinės mokyklos menų mokytoja Allison Chilton buvo nuteista penkeriems metams lygtinai už nederamą elgesį su savo 12 metų mokine.

27-erių metų mokytoja erotiškai masažavo 12-metę mokinę, ją pabučiavo ir sakė, kad norinti būti jos žmona. Tačiau moteris išvengė kalėjimo.

Moteris buvo nuteista lygtinai penkiems metams už nederamus santykius su savo mokine.

2017 metais moteriai buvo pareikšti kaltinimai ir iškelta byla. Vėliau ji pripažino savo kaltę, kai aukos tėtis sužinojo apie mokytojos nederamą seksualinį elgesį su jo dukra.

Moteris taip pat rašė seksualaus turinio žinutes: „Aš noriu būti tavo žmona“.

Kitoje žinutėje 12-metei savo mokinei ji parašė: „Aš noriu tave apkabinti“.

Aukos tėvas detektyvams sakė manantis, kad prie jo dukters mokytoja nederamai pradėjo elgtis, kai mergaitė buvo dar tik septintoje klasėje. Jam kilo įtarimų, kai jis sužinojo, kad mokytoja su jo dukra susitinka vienos klasėje pertraukų metu.

Allison Chilton mokė dailės ir matematikos, kol buvo nušalinta dėl savo elgesio. Moteris oficialiai atsistatydino iš mokytojos pareigų po to, kai ji buvo uždaryta į areštinę.

Vidurinės mokyklos mokytojai buvo skirta 10 metų lygtinė bausmė už netinkamą elgesį su mokine, tačiau vėliau sumažinta iki penkerių metų.

Parengta pagal dailystar.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite