Angle down Atgal

Mobilusis ūkininkų turgelis pradės veikti ir Panevėžyje

Mobilusis ūkininkų turgelis nuo šio šeštadienio pradės veikti ir Panevėžyje, prie prekybos centro „RYO“. Čia šeštadieniais Panevėžio rajono, aplinkinių rajonų bei bendrai ūkininkai iš visos Lietuvos lauks lankytojų, pasiilgusių natūralių šviežių kaimiškų produktų. Jų asortimentas įvairus: duona ir jos gaminiai, vaisiai, daržovės, žalia mėsa ir gaminiai, karvių bei ožkų pienas bei gaminiai, medus, pyragai, mėsinių galvijų mėsa ir dar daug visko.

Mobiliajame ūkininkų turgelyje kviečiami prekiauti visi ūkininkai, užauginę bei perdirbę savo produkciją, tautinio paveldo, nacionalinės kokybės bei ekologiškų maisto produktų gamintojai, taip pat bitininkai, sodininkai bei žvejai. Svarbiausia sąlyga, kad prekiaujama būtų tik savo ūkyje užaugintais produktais bei turint visus reikalingus maisto gamybai leidimus, pažymima ŽŪK „Lietuviško ūkio kokybė“ pranešime.

Be to, nuo šiol prekybos centro „RYO“ viduje esančiame „ūkininkų turgelio“ skyriuje duris atvers pirmoji Panevėžyje parduotuvė „Kraitė“, kurioje septynias dienas per savaitę prekybos centro lankytojai galės rasti įvairų asortimentą ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcijos.

ŽŪK „Lietuviško ūkio kokybė“ pačių ūkininkų sukurta ne pelno siekianti organizacija jau nuo 2009 metų organizuoja mobiliuosius ūkininkų turgelius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, visoje Lietuvoje bendradarbiauja su 500 ūkininkų bei smulkiųjų gamintojų. Tuo pačiu nuo 2018 metų plėtojamos ūkininkų parduotuvės „Kraitė“ šiuo metu veikiančios Vilniuje, Kaune, Jonavoje ir pagaliau – Panevėžyje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite