Angle down Atgal

Mobilusis punktas veiks Ignalinos rajono poliklinikoje

Ignalinos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje aptartas Mobiliojo punkto perkėlimo klausimas.

Komisija nusprendė Mobilųjį punktą perkelti iš Lietuvos žiemos sporto centro teritorijos į viešosios įstaigos Ignalinos rajono poliklinikos patalpas ir numatyti stovėjimo vietas į punktą automobiliais atvykstantiems asmenims.

Kaip sakė poliklinikos direktorius Arvydas Ramelis, patalpos punktui jau parengtos, o įėjimas į punktą – nuo Ligoninės gatvės. Tikimasi, kad Mobilusis punktas pradės veikti gruodžio 8 dieną, apie tai informuos papildomai.

Susirgusiems ar ligos simptomus jaučiantiems žmonėms PGR testai yra nemokami. Tiems, kurie privalo testuotis dėl darbo, greitojo antigeno testo kaina yra apie 13 Eur. Tyrimas atliekamas Ignalinos sveikatos centre. Pilnai pasiskiepijusiems asmenims, nuo paskutinio skiepo praėjus 120 dienų, galima pasidaryti nemokamą antikūnių tyrimą Ignalinos rajono poliklinikoje.

Registracija vyksta įprastai

Registracija į punktą ir toliau vykdoma telefonu 1808 arba internetu 1808.lt. Kiekvienas užsiregistravęs informaciją apie naująjį mobiliojo patikros punkto adresą gaus SMS žinute

Neturintiems transporto savivaldybė teikia pavėžėjimo paslaugą (kreiptis tel. 8 682 21 090). 

Gyventojai, esantys saviizoliacijoje, gali vykti tik į mobilų patikros punktą ir grįžti į saviizoliacijos vietą. Negalima lankytis prekybos centruose ar kitur.

Parengta pagal Ignalinos rajono savivaldybės inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite