Angle down Atgal

Mįslingai dingo Maldyvuose atostogavusi lietuvė, už informaciją siūlomas 100 000 tūkst. dolerių atlygis

Dubajaus gyventojas, kurio besilaukianti lietuvė žmona mįslingomis aplinkybėmis praėjusią savaitę dingo iš penkių žvaigždučių viešbučio Maldyvuose, prašo visuomenės pagalbos ir siūlo 100 000 JAV dolerių atlygį už informaciją.

Parmaras Gursharanjitas Singhas ir jo 33-ejų žmona Giedrė Vaškytė atostogavo „Intercontinental Resort“ viešbutyje Maamunagau saloje, kai ji netikėtai dingo vasario 13-osios popietę. Kanados pilietybę turinti lietuvė buvo aštuonis mėnesius nėščia.

„Mes ilsėjomės prie baseino ir maždaug pusę keturių popiet ji pasakė, kad eina greitai paplaukioti jūroje. Neįsivaizdavau, kad tai bus siaubingos tragedijos pradžia“, – sakė Singhas, turintis verslus Dubajuje ir Kanadoje.

„Praėjo jau daugiau nei devynios dienos ir vietos pareigūnai nepateikė mums jokių atsakymų. Dabar jie sustabdė jos paiešką. Nežinau, ar ji nuskendo, ar buvo pagrobta, ar kas nors ją nuskriaudė. Man reikia atsakymų“, – vietos žiniasklaidai sakė vyras.

Pora į turistų tarpe populiarius Maldyvus atvyko vasario 12 dieną, tačiau atostogos jau kitą dieną pasisuko tragiška linkme, kai lietuvės vyrui niekur nepavyko jos rasti.

„Aš sugrįžau į mūsų vilą nusnausti. Atsibudau pusę septynių vakaro, ir jos niekur nebuvo. Paskambinau į viešbučio registratūrą, bet niekas jos nebuvo matęs“, – pasakojo Singhas.

Vyras tučtuojau apie žmonos dingimą informavo viešbučio administraciją ir pradėjo G. Vaškytės paiešką. Verslininkas taip pat kreipėsi į policiją. Tačiau nepaisant savaitę trukusių policijos, pakrantės apsaugos ir viešbučio darbuotojų paieškos, neaptikta jokių moters dingimo pėdsakų.

Maldyvų policija įtaria, jog moteris nuskendo jūroje. „Turime tvirtų įrodymų, kad ji galėjo pradingti jūroje nardydama netoli paplūdimio. Neturime priežasties manyti kitaip“, – žiniasklaidai sakė vietos policijos inspektorius Aslamas Mohamedas.

Nepaisant to, moters vyras ir šeima mano, kad vietos pareigūnai turėtų labiau įsigilinti į G. Vaškytės dingimo aplinkybes.

„Ji buvo labai gera plaukikė ir puiki atletė. Neįmanoma, kad ji nuskendo sekliuose Maldyvų vandenyse. Ir net jeigu būtų nuskendusi, argi jos kūnas neturėtų pasirodyti po kelių dienų?“ – žiniasklaidai sakė artimas šeimos draugas.

„Mums labai skaudu. Ji buvo nėščia. Mes manome, kad ją galėjo pagrobti piratai, kurie yra dažni Maldyvuose. Būtent todėl dabar mes siūlome 100 000 tūkstančių dolerių atlygį bet kuriam žmogui, galinčiam mums suteikti apie ją informacijos ar padėti ją rasti“, – sakė Singhas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite