Angle down Atgal

Mirtinai sumušta keturmetė: kaimynai norėjo „išvaryti velnią“

4 metukų mergaitė mirė po to, kai du kaimynai ją įmetė į ledinį vandenį ir sumušė teigdami, kad tokiu būdu bando išvaryti velnią. Ši tragedija šią savaitę sukrėtė mažą Misūrio valstijos miestelį, pranešė JAV žiniasklaida.

35-erių Ethanas Mastas ir 21-erių Kourtney Aumen yra kaltinami antro laipsnio nužudymu ir kitais nusikaltimais, įskaitant seksualinę prievartą.

„Iš turimų faktų atrodo, kad tai galėjo būti religinis epizodas“, – sakė šerifas Ericas Knoxas. Jo teigimu, aukos šeima ir įtariamieji priklausė tai pačiai bažnyčiai.

Pareigūnai į įvykio vietą netoli Cole Camp miestelio buvo iškviesti praėjusį sekmadienį, apie 13 valandą. Jie namuose rado į antklodę suvyniotą mergaitės kūną. Ji tuo metu jau buvo mirusi ir turėjo „daugybę žiaurių sumušimų“ ant viso kūno.

Šerifo teigimu, įtariamieji taip pat sumušė mergaitės tėvus ir kitą jų 2 metukų vaiką. Dar vienas kūdikis nenukentėjo. Į ligoninę buvo paguldyta 28-erių Mary Mast ir jos mažametis vaikas. Vaikų tėvui Jamesui Mastui hospitalizacijos neprireikė.

Nepaisant vienodų pavardžių, Mary ir Jamesas Mastai nėra susiję su įtariamuoju Ethanu Mastu, sakė šerifas E. Knoxas.

Bylos duomenimis, Ethanas Mastas ir Kourtney Aumen gyveno kitoje kelio pusėje nuo nukentėjusios šeimos. Jamesas Mastas tyrėjams sakė, kad smurtas prieš jo dukrą tęsėsi kelias dienas ir jis su žmona turėjo tai stebėti, tačiau jiems buvo pasakyta nesikišti, antraip jie patys bus sumušti arba nušauti.

Savo ruožtu Ethanas Mastas pareigūnams sakė, kad jis ir Aumen mergaitės mušimui naudojo odinį diržą. Vėliau ji buvo nuvesta prie tvenkinio netoli namų ir „panardinta“ į ledinį vandenį. Tuomet jie esą sugrįžo į aukų namus.

Nėra aišku, kada tiksliai mergytė mirė – tai nustatys teismo medicinos ekspertai. Kol kas turimi įrodymai rodo, kad ji buvo mirtinai sumušta.

Parengta pagal „Yahoo News“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite