Angle down Atgal

Miroslavo gimnazijos abiturientams įteikti Brandos atestatai

Liepos 27 dieną Brandos atestatai įteikti Miroslavo gimnazijos abiturientams. Tądien organizuota šventė paliekantiems gimnaziją buvo tikrai jaudinantis įvykis, juolab, kad 68-jai abiturientų laidai teko patirti netradicinį iššūkį – tiek pernai, tiek šiemet daugiausia mokytasi nuotoliniu būdu. Pasidžiaugti pasiektais rezultatais, palinkėti sėkmės, renkantis tolimesnį gyvenimo kelią, jaukioje gimnazijos aplinkoje rinkosi mokytojai, tėvai, draugai.

Malonu buvo girdėti ne tik prasmingus palinkėjimus iš gimnazijos direktorės Sonatos Gražulienės, klasės auklėtojos Ingridos Rauličkienės, tėvų vardu kalbėjusios motinos lūpų, bet ir atvykusių į šventę svečių.

Štai amerikiečių Kazickų šeimos fondo finansuojamos programos „Jaunimas Gali“ vienas iš vadovų Benas Mačiulaitis pasidžiaugė sėkmingu gimnazijos dalyvavimu minėtoje programoje ir įteikė abiturientams sertifikatus, liudijančius, kad šią programą jaunuoliai sėkmingai baigė.

Nepamiršti buvo ir abiturientai-jaunieji šauliai, kuriems Alytaus Karininko Antano Juozapavičiaus 1-ios rinktinės vado Padėkas įteikė būrelio vadovė Aušra Asakavičienė.

Šventinę nuotaiką kūrė vedėjai – IIIg klasės mokiniai Eglė Žilinskaitė ir Dovydas Stočkūnas bei pačių mokinių parengti pasirodymai: skambėjo profesionaliai atliekamos dainos, buvo galima pasigrožėti įvairių žanrų šokių žingsniais.

Ir džiugu, ir miela, ir jautru. Visa Miroslavo gimnazijos bendruomenė linki abiturientams sėkmingo, įspūdingo, prasmingo kelio.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite