Angle down Atgal

Mirė gotikinio romano „Interviu su vampyru“ autorė

Didžiulio populiarumo sulaukusios knygos „Interviu su vampyru“ ir kitų gotikinių romanų autorė Anne Rice (En Rais) mirė šeštadienį, būdama 80 metų. 

A. Rice sūnus Christopheris Rice'as (Kristoferis Raisas) rašytojos „Facebook“ paskyroje ir savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad ji mirė nuo insulto komplikacijų. 

„Paskutinėmis valandomis sėdėjau prie jos lovos ligoninėje ir žavėjausi jos pasiekimais ir drąsa“, – sakoma jo pranešime.

Romaną „Interviu su vampyru“ A. Rice parašė 1976-aisiais, o vėliau pagal jį buvo pastatytas filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Tomas Cruise'as (Tomas Kruzas) ir Bradas Pittas (Bredas Pitas). Be to, skelbta, kad 2022 metais televizijos AMC ir AMC+ parodys pagal romaną sukurtą serialą.

Kaip rašoma Ch. Rice'o pareiškime, rašytoja bus palaidota per privačią ceremoniją šeimos mauzoliejuje Naujajame Orleane. Viešą A. Rice atminimo pagerbimo ceremoniją planuojama surengti kitąmet.  

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite