Angle down Atgal

Ministerijoje pagerbtos bendruomeninės organizacijos

LR vidaus reikalų ministerijoje įvyko renginys ,,Bendruomeninių organizacijų gerosios patirties sklaida“, kuriame už gerąją 2019 metų socialinių paslaugų gyventojams teikimo patirtį, ypač socialiai pažeidžiamoms grupėms (neįgaliesiems, socialinės rizikos šeimoms, vienišiems ir senyviems žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, bedarbiams, vaikams, mažamečius vaikus auginančioms šeimoms ir kt.) nevyriausybinės organizacijos buvo įteikti apdovanojimai.

Renginio tikslas – skatinti gyventojų pilietinį aktyvumą ir bendruomeninių organizacijų plėtrą šalyje bei užtikrinti savivaldybių institucijų bendradarbiavimą su bendruomeninėmis organizacijomis.

„Tai puikūs savivaldybių ir bendruomenių bendradarbiavimo pavyzdžiai. O gera pradžia – tai pusė darbo. Esu įsitikinusi, kad kur bendruomenės ir savivaldybės dirba kartu pasiekiami geresni rezultatai, todėl reikia nuolat ieškoti sąlyčio taškų ir stengtis atrasti geriausias bendradarbiavimo formas“, – sakė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Už gerąją 2019 metų bendruomeninių organizacijų socialinių paslaugų gyventojams teikimo patirtį apdovanotos 7 šalies bendruomeninės organizacijos. Gražiame renginyje dalyvavo ir mūsų rajono atstovės – savivaldybės ekologė Kazimiera Klabienė, Žeimelio bendruomenės centro pirmininkė Daiva Skrupskelytė ir Pamūšio kaimo bendruomenės pirmininkė Danutė Gaubienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite