Angle down Atgal

Ministerija: ugniagesiams skirta 380 tūkst. eurų

Vidaus reikalų ministerijos teikimu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui šią savaitę skirta 380 tūkst. eurų, pranešė ministerija.

„Tai lėšos, skirtos išmokėti priedams pirminei ir vidurinei ugniagesių – gelbėtojų grandims. Pareigūnams, kurie skyrė daug jėgų ir tiesiogiai dalyvavo pandemijos suvaldyme. Ne kartą sakiau, kad pareigūnai – tai žmonės, kurie nusipelno didžiausio dėkingumo ir pagarbos už savo atsakingą darbą“, – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Lėšos bus skirtos iš Vyriausybės rezervo.

Vidaus reikalų ministerija primena, kad statutinėms tarnyboms kompensuojamos priemokos už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą tiems pareigūnams, kurie tiesiogiai dalyvavo valdant ekstremaliąją situaciją, vykdant asmenų, vykusių už savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų, kontrolę bei karantino režimo laikymosi kontrolę. Už 2020 metų gruodžio mėnesį pareigūnams buvo skirta 1 112,6 tūkst. eurų, 2021 metais už sausio mėnesį – 2331,4 tūkst. eurų, už vasario mėnesį – 1 829, 7 tūkst. eurų kompensacijoms išmokėti, už kovo mėnesį – 2 158,7 tūkst. eurų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite